Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 35 évesen már öreg vagyok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 évesen már öreg vagyok a szexre?

Figyelt kérdés
Én azt hiszem nem vagyok csúnya, de már öregnek érzem magam. Már nem vagyok olyan feszes, mint 10 éve. Van még értelme izmositani? Kellhetek még valakinek? Van egy pasi, akivel rendszeresen találkozunk. Ő 39 éves és annyira sz--ul esik, mert mindig huszonévesekkel volt együtt és nem bántásból, de néha mondja, hogy én vagyok a legidősebb barátnője. (Bár azért a szexet velem imádja a legjobban, elmondása szerint. Talán az öreg nő is jó valamire) Ettől magamban olyan öregnek érzem magam. Mit akarhatok én már a szexxel is? Őreg vagyok szerintetek is már??
2013. nov. 4. 07:06
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem, csak szimplán egy önbizalomhiányos hülye vagy. Ne aggódj, szexelni úgy is lehet.
2013. nov. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha így gondolkozol, akkor igen.

Ezt letekintve pedig nem vagy öreg... hogy lennél.

Edzeni pedig van értelme.

Ahová én járok edzeni, oda járnak 50+ nők is, és olyan testet csinálnak maguknak, hogy minden húszéves megfordul utánuk. Szinte jobb lesz a terem kedve, amikor kimozdulnak közénk, szóval ne aggódj, nincs veszve semmi.

2013. nov. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Az idősség fejben és nem testben dől el.

Nyugodtan menj és adj magadra. Én szívesebben lennék 30 éves, mint 20, mert a 30 éves nőknek jobb a kisugárzásuk is, és nagyon jó ruhákat terveznek rájuk.

Ilyenkor már egy nő tapasztalt, rafinált, és még épp szépségének teljében van.

Használd ki szerintem, hogy nyerő korban vagy. Most kell a csúcson lenned, mert most mér mindened megvan ami kell egy igazi nőhöz. :)

2013. nov. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed jól magad és van lehetőséged tenni az alakodért,akkor nyugodtan picit edz,járj el bicajozni,tornázz bármi! Nem vagy öreg amúgy a szexhez,sőőőőt....
2013. nov. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

most vagy a legjobb korban. komolyan.


37F

2013. nov. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenki annyi idős amennyinek érzi magát, én 34 éves vagyok de nem érzem magam többnek 18nál:D amúgy én is mindig fiatalabb lányokkal járok,de ez a kinézetem miatt is van mert nem látszom többnek 25-27nél:D
2013. nov. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1-esnek van igaza. 38 évesen is lehetsz vonzó, legtöbb barátnőm elmúlt már 30. mostanra már én is annyi vagyok mint te.
2013. nov. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zgyzgy válasza:

Én úgy vettem észre, hogy 30 után kezdődnek el igazán a dolgok. Szerintem a 35. év a legoptimálisabb kor.

És sokáig kitolható...

2013. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!