Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Közvetlenül orgazmus előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közvetlenül orgazmus előtt hasogató fejfájás?

Figyelt kérdés

A párommal szeretkeztünk és szájjal elégített ki, amit nagyon élveztem, és amikor éreztem, hogy már nagyon közel van az orgazmus hirtelen nagyon erős fejfájás tört rám és utána sem csillapodott. Ilyen még nem fordult velem elő. Mással is volt már ilyen? Vajon mitől lehet?


27L



2013. nov. 4. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg folyadék hiány okozhatja.
2013. nov. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem volt, bár én férfi vagyok. Enyhén fájt előtte is, de amikor elmentem, azt hittem agyvérzést kaptam, úgy belehasított...
2013. nov. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg okozhatta még az orgazmusközeli vérnyomás-emelkedés, én ezt okolnám
2013. nov. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem volt ilyen

ha szedsz fogamzásgátlót, azonnal hagyd abba! ha nem, akkor is irány az orvos! háziorvos, de legjobb rögtön valami fejfájás-ambulancia-szerűség

MRI vizsgálat kellett, hogy nincs-e agyi érelzáródás, agyvérzés esélye - nem játék! doki!

2013. nov. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4. vagyok

nekem szűnni nem akaró, halántéki, nyilalló érzés volt

nem is nagyon akart elmúlni, sok fejfájás-csillapító és alvás segített csak

2013. nov. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem szedek fogamzásgátlót szerencsére már egy éve.

Amíg szedtem, nagyon sokat fájt a fejem. Most már csak nagyon ritkán, ha erős frontok vannak (mint pl most :( ).

Csak azért volt fura, mert szex közben még sosem hasított belém így a fejfájás. Orgazmus után volt rendszeresen jellemző, hogy pár percig alig hallok és szédülök, de ezt már megszoktam :)

2013. nov. 4. 10:25
 7/7 anonim ***** válasza:

a doki nekem akkor azt mondta, hogy ez létezik, a migrén egyik fajtája, az orgazmus előtt-után jelentkezik


[link]

2013. nov. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!