Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy barátnőm mesélte hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátnőm mesélte hogy miközben oriálisan elégitette ki a pasiját, a srác elaludt. Valakivel volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Most ez mi? Szerencsétlen..

2013. nov. 4. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos ilyen bénán szopoțț a csaj. Valóban szerencsétlen.
2013. nov. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kamu.Ilyen nincs.Hacsak nem hullafáradt a pasi.
2013. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én nő vagyok

de egyszer velem is volt ilyen -- csak én aludtam el közben

mentségemre legyem mondva 2 napja nem voltak akkor már vízszintesben :-)))))

2013. nov. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
[link] csak nem ő volt az? XD ő mesélt ilyeneket, amikor összeveszett a pasijával :D
2013. nov. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet fáradt volt, vagy ilyen alkat.

Pl.:

én ha vízszintes testhelyzetbe vagyok, akkor gyakorlatilag 10 percen belül elkezdek álmosodni, ezért nem is tudok feküdve olvasni, mert elalszok az első pár oldal után.

2013. nov. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
béna volt
2013. nov. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha béna a lány, akkor normális férfi nem elalszik, hanem leállítja. amelyik annak ellenére hagyja hogy szenvedjen, ha egyikük sem élvezi, és utána még megjegyzéseket is tesz rá, az egy igazi gyökér.

velem is megesett már hogy a barátom 2 nap szar alvás után elaludt szopás közben, nem sértődtem meg, hagytam aludni, nem kell ezen kiakadni, fontos a szex de nem körülötte forog a világ.

2013. nov. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát de más az olvasás és az orál.. Mert ingerek csak vannak..:) koszonom a válaszokat:)
2013. nov. 4. 15:55
 9/9 A kérdező kommentje:
És nem, nem az a lány akit linkeltél:D és a barátnőm és a pasija kapcsolata igen friss:D
2013. nov. 4. 15:56




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!