Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Első alkalomra hány óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalomra hány óvszert vegyek? És Hova 'menjek' majd el? 21/F

Figyelt kérdés

Mielőtt olyan válaszok érkeznének hogy keress rá hülye gyerek, előtte elmondanám hogy tegnap este végig csak a gyakorikérdéseket néztem emiatt.. mindegy

Első alkalom nemsokára meglesz a barátnőmmel az évfordulónkon eddig csak halasztgattuk mert nem tudtuk mennyi komoly és ez mindkettőnknek nagy dolog.. de egy hónap és évforduló és elfog jönni.

És nyilván nekem kellesz óvszert venni(beszéltük is) de hányat vegyek? elég lesz egy? vagy mégis mennyit szoktak? vagy hány menet lesz első alkalommal, úgy beszélek mint egy 16 éves..

És ha a 'csúcson' vagyok hova élvezzek el? beszéljük meg előtte? vagy benne óvszerrel?

21/F

a szerelmem 19/L


2013. nov. 4. 08:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%
sokat vegyél lőd szájba
2013. nov. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:

Szia!

Az óvszert árulják kisebb és nagyobb kiszerelésben is,a kisebben alapból több (ált. három) darab van, szerintem ennyinek elégnek kell lennie. Sok sikert!

2013. nov. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Elsőre egy hármas csomap elég, nem valószínű, hogy sok menet lesz.
2013. nov. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 tevetke ***** válasza:
Általában egy csomagban 3 db van, gondolom elsőre ennyi elég lesz, de ha biztosra akarsz menni, akkor vegyél kettőt. A másikat meg beszéljétek meg, nyilván ahogy jól esik, de szerintem első alkalommal felesleges túlbonyolítani...
2013. nov. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

elsőre elég 1 csomag - ált 3db van benne

hogy hova?

hát ez elég macerás kérdés mivel az sem biztos h el fogsz élvezni...

(tapasztalatól mondom bármi előfordulhat szex előtt-közben -- pl mi elröhögtük az elsőt anno :-D

mondjuk a megbeszélés jó ötlet de hagy teret annak h ha mégsem úgy lesz ahogy most gondolod


minden esetre nem ajánlom h az arcára vagy a mellére - nálunk belém ment el (természetesen gumival)


am ezt soha nem értettem -- megtervezem -- a szex akkor jó ha spontán alakul

pár apró dolgot beszéljetek meg de a többit majd alakul magától

2013. nov. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Noydra ***** válasza:

Huhaa ennyire azért ne izgulj :D

Vegyél 2 csomagot, mert ha jó lesz, a nap többi részébe valószínűleg azt fogjátok csinálni :)

Meg későbbre is lesz.

Viszont előre tervezni nem lehet, mert akkor úgyis izgultok, feszengtek. De tényleg.

2013. nov. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

vehetsz nagyobb kiszerelést vagy többet is, előbb-utóbb úgyis elhasználjátok

ha mindketten tapasztalatlanok vagytok, azért jobb megbeszélni, hogy hova menj el - de a helyzet adja is majd magát

2013. nov. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

"Mielőtt olyan válaszok érkeznének hogy keress rá hülye gyerek, előtte elmondanám hogy tegnap este végig csak a gyakorikérdéseket néztem emiatt.. mindegy"


Kedves Kérdező, és sokan mások!

Ez olyan kérdés, hogy ha előveszed a Józan Paraszti Eszedet (a legjobb értelemben!) és nem a gyakorit böngészed, hanem figyelsz az Életre, a válasz magától megjön...


Vegyél egyet, abban úgyis három darab van, utána pedig figyeljetek EGYMÁSRA KÖLCSÖNÖSEN, és meglásd, nem lesz gond, mindenre választ kapsz...


Hitelesebbet, mint itt a gyakorin!

2013. nov. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
ha így állsz hozzá, csoda, ha fel fog állni, egy csomagot vegyél, van benne 3 vagy 10, valamire csak elég lesz, és ha van rajtad gumi, akkor abba menj el, kevésbé ciki, ha közben benne vagy a csajban
2013. nov. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a Válaszokat!

Természetes hogy izgulok szerintem. És nem tervezzük meg, de nyilván venni kell óvszert mert nyilván még babát nem szeretnénk. És hát 21évesen még szűz vagyok rátesz még egy lapáttal számomra hogy ennyi idő után se, bár nem bánom mert ezzel a lánnyal rég együtt vagyunk és sose volt semmi gond.

Nem tervezzük meg különösebben ennyi volt szóba az óvszer meg egyáltalán hogy 'csináljuk'.

És persze beszéltem erről vele is, meg barátoktól is kérdezgettem de azért elég ciki, nem olyan mint 14éveen hogy anyát apát meg kérdezem erről. itt azért az ember csak nyíltabb szerintem, nincsenek azok a gátlások

2013. nov. 4. 10:28
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!