Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meglehet oldani, hogy az ágy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet oldani, hogy az ágy ne nyikorogjon?

Figyelt kérdés

Van egy két személyes franciaágyam az új helyen, ahová költöztem, az a gond, ha lefekszem valakivel nagyon nyikorog és ez bosszantja a lakótársaim és a partnereim egy részét is feszélyezi...

A kérdés tehát, hogy lenne valami megoldás, hogy ne nyikorogjon az ágyam, talán az illesztésekkel van a gond, de mivel kenhetném be?



2013. nov. 4. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Örvösmedvezsírral.
2013. nov. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Először is mi nyikorog benne?

Faszerkezet összeillesztése, vagy csavar, vagy rúgó, vagy valamilyen szövet ér fémszerkezethez.... szóval attól függ.

2013. nov. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tevetke ***** válasza:

Ha már így beraktad a szexualitás kategóriába, akkor annyit tudok mondani, hogy b*szhatod...

... de talán olajozd meg a megfelelő helyeken!

2013. nov. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tedd le a földre a matacot és állíts fel élére az ágyat.Ez a bomba biztosmegoldás.
2013. nov. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
WD40
2013. nov. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A WD40-es árt a fának? Valami olajban gondolkodtam én is, csak ez egy antik diófa ágy és nem szeretnék kárt tenni benne, főleg hogy nem is az enyém.
2013. nov. 4. 09:58
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem hívj hozzá 1 asztalost.


korod?

2013. nov. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nylván azt kellene megkeresni, hogy pontosan mi nyikorog. Ezek után gondolkodhatsz a megoldáson. Szóval kersd meg a probléma okát, írd le, aztán már könnyebben agyalhatunk rajta.
2013. nov. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szexeljetek a földön, párnák közt.

Vagy a kanapén.

Konyhapulton, zuhany alatt, széken ülve, állva, falnak döntve...

Ha ragaszkodsz az ágyhoz, akkor kenj be minden mozgó felületet, ha a rugók nyikorognak a matracban, akkor cserélj matracot.

2013. nov. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!