Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Problémák az ágyban? Avagy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémák az ágyban? Avagy az agyban?

Figyelt kérdés

Hosszú idő után egyértelművé vált, hogy a sikertelen szexuális életem pszichés eredetű. Nem tudom magam elengedni az ágyban, szégyenlős vagyok kapcsolat hosszától és minőségétől függetlenül. Sosem volt még férfival orgazmusom, de még csak a hangulatom se jön meg hozzá. Ez azért is fölöttébb zavaró számomra, mert ha például egyedül vagyok és látok valami izgató dolgot, bennem is elindul a dolog, illetve önkielégítésnél is kb. 5 perc alatt elélvezek.

A férfiakkal viszont egysezrűen nem megy. Már tudom, hogy a fejemben van a gond, de konkrét indokom nincs. Nem történt velem semmi rossz vagy trauma. Valahol tudatalatt viszon lappang az a valami. Nem szeretnék feltétlenül pszichológushoz vagy terápiára járni, ha nem muszáj.


Valakinek van erre valami jól bevált módszere, akinek hasonló gondjai voltak, de sikerült leküzdenie?


24/nő


2013. nov. 25. 19:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
53%
lehet nem dugtak még meg normálisan...
2013. nov. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez már bennem is felmerült.
2013. nov. 25. 19:18
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak pszichés dolgaim, amik erősen megnehezítik az orgazmust, de azért nem mindig és én mivel rájöttem, hogy mik ezek, tudtam tenni ellenük.

Ehhez viszont fontos, hogy magadnak semmiképp se hazudj semmiben, és gondold végig, pontról pontra, felidézve minden aktust, hogy mi az a dolog, ami valahogy gátol?

Én pl 2 sráccal tudtam csak elmenni, akik nem is hasonlítottak egymásra ,semmi tekintetben, és végigvettem mindent, hogy mi lehetett mégis az a közös nevező, ami miatt velük sikerült elmennem. Egy hétig töprengtem rajta de rájöttem, és amióta ezt tudom, figyelek rá, az új párommal is el tudok menni.


De én mindig elég őszinte vagyok magammal, semmit se szégyellek magam előtt, vagy szidom le magam olyanok miatt, amiért lehet más igen, vagy lenézne a társadalom.

Ezzel sokan nincsenek így, és még fejben is a társadalmi nyomásoknak próbálnak behódolni, nem a saját igényeiknek.


Tőlem ennyi telt, laikusként csak ennyit tudok segíteni. :S


Sok sikert!


22L

2013. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Általában az jár a fejemben, hogy mi van ha ciki amit éppen csinálok vagy ha a másiknak ez furcsa, mit szól hozzá és ezért vagyok szégyenlős, nem merek "kibontakozni" és elengedni magam.
2013. nov. 25. 19:21
 5/12 anonim ***** válasza:

Majd én leszek a szerelmed kérdező. Aranyos vagy és szeretnék segíteni Neked!

26f

2013. nov. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Szálab válasza:
Lehet nem lesz a romantika csúcsa, de basszál be egy kicsit! :)
2013. nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, az ivászat lehet beválik egyszer-kétszer. De mindig azt sem lehet, illetve a gondom sem múlik el gyökeresen tőle.
2013. nov. 25. 19:25
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha kicsit hozzasegitesz egy keves piaval,felszabadultabb leszel,es majd rajossz,hogy nemis kellett attol felned,hogy csoppet vadabb lettel az agyban,vagy jobban elengedted magad.

egyébként volt már hosszabb kapcsolatod? mert lehet azert is mert nem igazan ismerted a partnert,es feltel a reakciotol,vagy hogy terjeszt valamit.

én is eleinte nagyon szegyenlos voltam a paromnal,es kb mikor mar fel eve eltuk a szexualis eletunket egymassa,akkor kezdtem felszabadulni. és nagyon tetszik neki ;)

2013. nov. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Semmi ciki, szégyellnivaló nincs a szexben. Miért gondolod ezt.. csináld nyugodtan, ha jól esik és csak a pillanatra koncentrálj. Ne akarj megfelelni másoknak, elvárásoknak és minden jó lesz. :)


Nyugodtan légy nyitott. Legalább annyira, mint amennyire a problémádhoz állsz.

2013. nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

lehet a hatterben onbizalom/onertekelesi problema. nekem akkor "romlott meg" a szexualis eletem, mikor hiztam ot kilot. hiaba bizonygatta a parom h igy meg gyonyorubb vagyok iszonyat kenyelmetlenul ereztem magam... aztan ismet elkezdtem rendszeresen edzeni, tudatosabban etkezni es vegul visszanyertem a csucsformam, azota a libidom is helyreallt :)

lenyeg a lenyeg, h gyonyorunek, kivanatosnak kell erezned magad a borodben hogy igazan elengedhesd magad (legalabbis velem igy van)

23L

2013. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!