Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet hogy lezbi vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy lezbi vagyok?

Figyelt kérdés
Nem régen betöltöttem a 18 évem , a barátnőim nagy bulit szerveztek!!! A bulin ott volt egyik barátnőm elvonoltunk... lefeküdtünk... majd este a barátom meglepett és basztunk... elmondjam neki h megcsaltam v mi? Nem tudom h hogyan mondjam el.
2013. nov. 25. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, megcsaltalak!
2013. nov. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
?????!
2013. nov. 25. 19:33
 3/5 anonim válasza:

Elsore kamu kerdesnek tunikk....

1.a csajjal lefekudtetek

2.a csavoddal meg mar basztatok

erdekes a felallas a csajrol szepen beszelsz a csavorol meg csunyan ... avagy bisex vagy szerintem es jobb szeretnel a csaj barinoddel lenni

2013. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát már ne is haragudj de elég nagy ribizli gizi vagy, ez az egyik, a másik meg hogy leszbikus, nem lezbikus
2013. nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy volt egy kis hancúr egy veled egyneművel. És hogy sokat ittál és kíváncsi voltál, hogy az milyen. Még lehet, hogy a végén hármasban csináljátok, általánosságban a pasik szeretik ;)

És ha nem élvezted jobban, mint a barátoddal, akkor nem valószínű, hogy az vagy. meg lehetsz biszex...

2013. nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!