Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy pasi szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi szex közben odaadó, figyelmes, akkor lehetnek irántam érzései?

Figyelt kérdés
Mindenhol megpuszil, simogat, meg olyan dolgokat csinál, amit "csak szex" alapon nem szoktak a pasik.. vagy igen?
2013. dec. 19. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Te úgy dugsz a pasival,hogy nem vagytok kapcsolatban?
2013. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy.
2013. dec. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerethet,kedvelhet nagyon, de szerelem nem feltétlenül szükséges ha erre vagy kíváncsi
2013. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a prostituáltakat is szeretgetem, simogatom, mégsincsenek érzéseim. Ez csak szexuális kultúra kérdése.
2013. dec. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Van aki mindig ilyen figyelmes egy nővel, még ha nem is ismeri.
2013. dec. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak érzései, örül hogy d*ghat téged kötöttségek nélkül. Egyébként ez szexuális kultúra kérdése, van hogy szerelmesek a felek, mégis úgy t*sznak mint az állatok.
2013. dec. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolatban ritka, hogy megmaradnak a felek csak "dugipajtásnak" és általában az egyik többet kezd el érezni a másik iránt.


De az is lehet, hogy ő szimplán ilyen a szexben.

2013. dec. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:D LoL
2013. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!