Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem akar szexelni velem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar szexelni velem?

Figyelt kérdés
Sokáig voltam beteg, szexről szó sem lehetett. Most végre igen, de mégsem akar szexelni. Hétköznap fáradt (ahhoz azért volt energiája, hogy orálisan kielégítsem), most meg a fene tudja. Hozzám bújik, megölel, mondja hogy szeret, de ennyi. Ma legalább ötször próbálkoztam nála, mindig elutasítás fogadott. Pedig nem volt semmi dolga, kettesben voltunk itthon, mégis :( Miért lehet ez?
2014. jan. 26. 00:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

talán már nincs meg az a vonzalom a részéről, ki tudja

egy lánynál megértem hogy ha visszautasítja mert nincs kedve, de a fiúknak többnyire szokott, szóval furcsa

mellesleg biztos sokan vannak így az országban, szóval kicsi az esélye, de azt hiszem ismerlek kedves kérdező :DD

2014. jan. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Megcsalás elhidegülés esetleg tart attól h a betegséged még nem mult el , szerintem beszélj vele hátha mond valamit mi az oka ha nem akkor meg gondold át mi lehet
2014. jan. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Melyikőtök a nő?
2014. jan. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

első vagyok

bocsánat, nem írod sehol hogy lány lennél, de én valamiért arra gondoltam :D remélem talált

2014. jan. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő.

A betegségem elmúlt, ezt ő is tudja. Tüdőgyulladásom volt, elég könnyen észrevehető, hogy már tudok levegőt venni :D

Az a fura, hogy napközben szeretget, csókolgat, csikiz, incselkedik... de aztán meg semmi.

2014. jan. 26. 00:43
 6/13 anonim ***** válasza:

jaj de ismerős ez a fogalmazás :D remélem nem az vagy akire gondolok :D

első voltam

2014. jan. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ha rákérdezek, azt mondja, fáradt és neki is hiányzik, hogy többet legyünk együtt.

De ma egész nap nem csinált semmit. Játszott a gépen meg filmet néztünk. Aztán közölte, hogy unatkozik.


Nekem ez nagyon nem áll össze. Nem hinném, hogy megcsalt volna, semmi nem utal erre.

2014. jan. 26. 00:46
 8/13 A kérdező kommentje:
Kire gondolsz? :D
2014. jan. 26. 00:46
 9/13 anonim ***** válasza:
nem akarok neveket mondani :D jogot tanulsz?
2014. jan. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem :)
2014. jan. 26. 00:55
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!