Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek sem lehet terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem lehet terhes ugye?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm mesélte, hogy tegnap a barátjával aludt és kb. fél perce sem, de benne volt a srác és mozgott is benne persze gumi meg minden nélkül. Nem volt még se előváladéka meg semmi, a csaj pedig menstruáció előtt van pár nappal. Kérdezte tőlem hogy szerintem mennyi az esélye hogy megtermékenyült, de azt válaszoltam hogy szerintem egyenlő a nullával. Nem mondtam neki hülyeséget, ugye?

Köszi előre is a válaszokat.


2014. jan. 26. 10:12
 1/7 The Guard ***** válasza:
100%
Ha már bedugja óvszer nélkül már attól terhes lehet.......
2014. jan. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze ezt én is tudom, de a fentiek alapján minimális esély van rá nem, de?
2014. jan. 26. 10:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Abban azért nem lennék annyira biztos. Ugyanis az elõváladék is tartalmazhat spermiumot. Az meg mese, hogy az sem volt. Izgalmi állapotban van. Kinek több, kinek kevesebb. Viszont azt nem érzed, mikor jelen van, punciban nem.

Kicsi az esély, valóban. De nem kizárt.

2014. jan. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Biztos hogy terhes lett. Indulhat a szüret? Upsz͵ úgy értem a küret!
2014. jan. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Psychodad: köszönöm szépen a válaszodat. Viszont ezt már saját tapasztalatból mondom, hogy pl nálunk amikor oda kerül a sor a barátommal akkor neki előfordul hogy valóban nincs előváladéka még a pettingnél. Hisz kézzel megfogva is teljesen száraz neki.
2014. jan. 26. 10:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy pettingnél még teljesen száraz. De már csõre van töltve. Mikor elégséges mennyiség termelõdik elõ is bukkan. A Cowper-mirigy termel, pumpál. :)
2014. jan. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Ment a zöld. :)
2014. jan. 26. 10:45




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!