Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki férfi 10 nővel le tudott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki férfi 10 nővel le tudott feküdni, az a férfiak hány százalékát szárnyalta túl teljesítményben szerinted? 100-ból hány férfi képes egyáltalán az életében lefeküdni 10 nővel?

Figyelt kérdés
Az a férfi, aki 10 nővel lefeküdt úgy, hogy elcsábította őket -tehát nem fizetett érte, a férfiak hány százalékánál jobb ebben? 100-ból hány férfi képes egyáltalán az életében lefeküdni 10 nővel?
2014. jan. 26. 10:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem kell legyel szep se kigyurt ahozz, ha jo a dumad akkor sikerulhet, ismerek egy par emberket akinek tobb mint 10 szexualis partnere volt:)
2014. jan. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elméletben mindegyik képes rá :)
2014. jan. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem mérvadó.

én ha akarnék, minden pénteken vagy szombaton más nőt kúrnék. de nekem inkább legyen egy életbe 3-4 nőm, akivel komoly párkapcsolatba szeretkezek, mint száz nő, akit csak egyszer megdugtam.

2014. jan. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Sztem úgy a férfiak 10%-a, természetesen a legjóképűbbek. Nem a duma számít a nőknek, hanem a kinézet.
2014. jan. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

vannak akik mér rég túl léptek 10 nőn még 18 éves koruk előtt, de vannak akik 25 éves korig sem jutottak egy nőig sem.

nos én a statisztikát lehúzó részleg felé tartozom.

akinek pénze van, jóképű, jó a dumája és stb az simán öszeszedi az alantas ösztönökkel rendelkező nőket amikból nincs hiány.

2014. jan. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy nagy nőcsábász, de 10 nővel én is voltam. Az utolsót el is vettem feleségül. De 10 nő szerintem nem egy nagy teljesítmény,
2014. jan. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

bár nem mondtad, hogy mennyi időn belül avagy hány éves korig érje el a több mint 10 nőt

de olyan 15-30% közé tenném

2014. jan. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát nekem is lehetett volna már vagy 6-7, de én beértem 1el, akivel komoly kapcsolatom volt évekig :)

Inkább a minőség a lényeg, és nem a mennyiség :D Nem mondom, hogy néha nem játszadozom el a gondolattal, ha egy jó nőt látok, hogy "aj de megfarkalnám", de ha arra kerülne a sor, nem élnék a lehetőséggel. Engem valahogy nem visz rá a lélek, hogy lefeküdjek valakivel, akit nem szeretek. 20/f

2014. jan. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kösz az eddigi válaszokat!

Egész életében elérheti.

A ma élő férfiak (18-végtelen) mekkora része szexelt 10, vagy annál több nővel az életében? De mivel változnak a viszonyok, úgy is kérdezhetném, a ma szexuálisan aktív férfiak (18-50) közül mennyi.


Vagy szerintetek inkább a szórás nagy? Szóval sok olyan van, aki a 10 közelébe sosem jut és sok olyan van, aki már nagyságrendekkel lehagyta a 10-es számot régen?

2014. jan. 26. 10:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, elég nagy a szórás. A legjóképűbbek akár 1000 nőt is megdughatnak, a legcsúnyábbak pedig örülhetnek, ha valaha egyet sikerül.
2014. jan. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!