Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Skacok, Történt már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skacok, Történt már veletek olyan, hogy egy lány annyira odaadó és jó volt (orálisan) hogy azt éreztétek hú ezt most többszörösen adom vissza?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó hogy, csak az a baj, h ezt a trükköt kevés nő ismeri, alkalmazza.

Volt olyan barátnőm aki se szopni, se semmi, darab fa.

Szerinted???

Bezzeg ez, na annak a rabszolgája is lettem volna:D

2014. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

iylen nem volt.

Ha pl enm engedi hogy a szájába menjek el akkor nem odaadó

2014. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ott a pont az első válaszolónak!
2014. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A csajjal egy buliban ismerkedtem meg és senki se kart komolyat így alakult a hétvégi este... Megértette velem hogy neki még elsőre lehet nem fog menni az orál mondtam oké nem baj. Erre annyira egymásba melegedtünk hogy eszébe se jutott mit akart/nem akart csak csinálta és hogy hú :D mondanom sem kell az volt a következő hogy lerántottam a bugyiját és úgy kinyaltam még mint senkit :DD
2014. jan. 26. 16:19
 5/7 moneyrunnin@ ***** válasza:
Amelyik vákumot tud csinálni az a legjobb.Èlvezésnél szív egy nagyot mintha porszívóba dugnád!
2014. jan. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most akkor kérdeztél egyet hogy eldicsekedhess vele hogy megvolt egy ribi? Grat...
2014. jan. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem dicsekedtem, és nem r*banc... klassz csaj... attól hogy neked nem jön össze senki :DDD egyébként csak érdekelt mások véleménye, tapasztalata
2014. jan. 28. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!