Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha én nem szeretem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha én nem szeretem a férfit szájjal kényeztetni, de azt viszont szeretem ha engem kényeztetnek szájjal? Ez önzőség? Mit lehetne tenni ez ellen? 19/N

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 21:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ha nem is szereted, illik megtenni ha már te is elvárod :)
2014. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%

A szex a kölcsönös örömszerzésről szól. És bár igaz, hogy semmit nem szabad kényszerből csinálni, de az is igaz, hogy emellett önzőség olyat elvárni, amit te nem teszel meg.


Egyébként meg szabad kérdezni, mi vele a problémád? Mert ha csak az ízét nem szereted, akkor kompromisszumos megoldás lehet, ha csak az előjátékba építed bele.


Ha az se, akkor gondolj bele a másik oldalba! Neked milyen érzés lenne, és hogy viselnéd, hogy szereted ha kinyalnak, de a párod undorodna ettől?


Vagy keress olyan férfit (kevés, de akad...), akinek a nyalással nincs problémája, de ő nem szereti, ha így kényeztetik.

2014. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne aggódj,kérdező,a nők java része ilyen.
2014. jan. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Gabipasika ***** válasza:

Szia


Én bármikor kinyallak viszonzás nélkül. Akár minden nap. Imádok nyalni. Írj pivit ha érdekel.


30/F

2014. jan. 30. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

én is szívesen nyalok viszonzás nélkül, mert bár kellemes, annyira nem hoz lázba. persze francia közben állok mint a cövek :-)

azt kellene a kérdezőnél tudni, hogy mi a kifogása? volt valami rossz tapasztalata, undorodik a sperma ízétől, vagy valami más...

2014. jan. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

önzőség, de brutálisan!

vannak amúgy szexuálpszichológusok által vezetett párterápiák, erre érdemes lenne járnod! azért ez nagyon durva na ... még nem is hallottam ilyet, csak inkább a fordítottját. viszont ha így van, akkor nem igazán vagy oda a srácért, ennyi a rejtély sztem.

2014. febr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!