Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » En 24 a parom 36. Hiaba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En 24 a parom 36. Hiaba maszok ra (kepletesen ) mintha eszre sem venne. Valtozo korban lenne? Mi lehet a problema? En heti 1-nek is orulnek. Vannak ennyi idosen mar problemak ami miatt lehet?

Figyelt kérdés
Eddig sem volt szexmanias de legalabb 2hetente 1menet becsuszott. 2014-ben meg nem voltunk egyutt. Eddig azt vallotta h sokkal jobb ritkan egyutt lenni.Jobban esik neki .Csak olyankor hamar elmegy es2menetre meg nem kepes. Amit nem is tagad. Nem meleg,nincs noje. Ez 100%. Itthon van jelenleg ugyh tuti. Koszi elore is az ertelmes valaszokat !
2014. jan. 29. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:

ez hülye

keress egy szeretőt

ennyi idősen napi 1-2 simán mennie kéne

2014. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy valami nagy igényű... Én jóval több vagyok a pasidnál, de nem érném be heti 1-gyel.
2014. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

36 évesen változó kor? Megenné a fene! :D


Ennyi az igénye... vagy van valami orvosi problémája, vagy stressz... azért havi egy, hááát....


Ha nem tudnám vele megbeszélni 8ennyit megérdemel, lehet, csak valami trauma miatt nincs libidója, ilyen velem is volt már egyszer), hogy hogyan javítsunk rajta, akkor utána keresnék helyette mást...

2014. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen vannak ilyen pasik. Az enyém jó, ha havi egyben benne van és annyi idős, mint a tied, én pedig annyi, mint te :)
2014. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Havi 2?

Nálam inkább napi kettő. Ez nagyon kevés. Az a gond ezzel, hogy ennél több a normális szerintem. És ahogy én látom ez meg is valósul, majd valaki mással amikor kitör a szürkeségből. Lehet neked is keresned kellene valaki mást. Mert azért 24 évesen leragadni egy 36os mellett nem feltétlenül szerencsés


26/f

2014. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
26%
szia én 38 éves pasi vagyok ! először is saját tapasztalatból tudom : ha ritkán vagytok együtt akkor normális hogy gyorsan elmegy , mert nincs meg a kialakult rutin ,ha meg megvolt a rutin akkor is elfelejti a szervezet az apró kis cseleket amivel lehet ez ellen védekezni (bizonyára hülyén fogalmaztam meg de így érthető )a másik nem akarlak megbántani isten ments de lehet hogy egy kicsit fel kellene csigázni a kíváncsiságát új hajszín ,új ruha szexi fehérnemű ilyesmi ! ha pedig semmi nem működik akkor elkérheted a telefonszámom és segítek neked jól érezni magad :)
2014. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ennyi az igénye,van ilyen. Nekem pl heti 3 pont elég. 35/F
2014. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Mi a francert nem fogok en ki 24 eves csajokat?? 35 vagyok es tudnek mit kezdeni veletek!
2014. jan. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Napi egy, gond nélkül, - a kor mindennap változik. :D

59/F

2014. jan. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!