Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megunt a barátom! Mit tehetnék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megunt a barátom! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Bár a kapcsolatunk kifogástalan, tényleg nagyon harmonikus és jól működik, a szex az utóbbi időben valahogy... Nem megy.

Eleinte azt gondoltuk, hogy a stressz és a fáradtság miatt (vizsgaidőszak, éjjeli munka, vita családon belül), de most már semmi külső tényező nem indokolja a barátom merevedési zavarait- azazhogy a hiányát.

Elvileg vonzónak tart, szép alakkal, amiért igyekszem tenni is, az illatom is szereti, imád velem összebújni, érzem, hogy szerelmes, csak egyszerűen nem áll fel rám (mindig).

Ő persze tagadja, hogy megunt volna, de hát mégis, mi lehetne még az oka? Nem lakunk együtt, nem látjuk egymást mindennap, értelemszerűen így a szex sem olyan hűdemilyengyakori (átlagban heti 3-4, amivel nekem önmagában nincs bajom, mert egész jó arány, csak ne mászna rám, felizgatni aztán meg kijelenteni, hogy izé, ez neki most sajnos nem megy, és utána magába roskad, hogy nem is férfi, és társaik. Igyekszem vigasztalni, de a szó a jelek szerint ilyenkor nem elég...).

Próbáltam már én kezdeményezni, orálisan kényeztetni, de kb semmi eredménye, amitől csak még idegesebb lesz, és még kevésbé megy a dolog. Mintha valami teljesítési kényszere lenne, aminek ha nem tud eleget tenni, elveszíti a saját férfiasságába vetett hitét. Pedig Isten a tanúm rá, nem erőltetem és megértőbb vagyok, mint sokan mások lennének hasonló helyzetben.


Mégis, mit tudnék még tenni? Mit csinálhatok, amitől jobb lenne? Lecserélni nem szeretném, mert tökéletes párt találtam személyében, és nekem amúgy a szexuális életünkkel sincs bajom, csak bánt, hogy ő rosszul érzi magát, és nyilván az is, hogy nem érem el nála azt, amit egy nőnek el kéne érnie a kívánt férfinál...


Mellesleg, egészségesen táplálkozik, kondizni jár (kiegészítőként csak fehérjeport szed, semmi szteroid vagy plusz hormon), max a kialvatlanság lehetne fiziológiai gond.


Egy éve különben semmi ehhez hasonló problémája nem volt, azért gondolom, hogy rám unt.


Előre is köszönöm a segítséget!


Huszonévesek vagyunk mindketten.


2014. jan. 29. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem csak idegileg kuka ,nem unt meg

menjetek el valahova 2-3 napra

csak ti

2014. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első körben utána járnék, hogy milyen is az a fehérje por, vagy tényleg csak azt szedi-e.

De még kipróbálhatsz pár dolgot, ne legylé gépies, próbálkozunk nem megy sírunk felállás. Hagyd kicsit ne szexelj vele pár alkalommal, hagyd kicsit várakozni. De ha így sincs semmi változás akkor kénytelen leszel vele beszélni erről. Ha nem megy akkor szakember, vagy dobbantasz.

Azt meg ne beszéld be magadnak, hogy annyira tökéletes minden, nézz szembe a problémákkal. Kisregényt írtál, hogy mi nem jó, úgyhogy nagyon nincsenek rendben a dolgaitok.


26/f

2014. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egy problémát írtam le, részletesen, kedves utolsó. És számomra ez sem igazán probléma, mint írtam. De mindenesetre köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 29. 22:26
 4/9 anonim ***** válasza:

Érdemes elmenni esetleg orvoshoz, vagy pszichológushoz ha tényleg komoly a dolog. Vannak pontencianövelő teák.


Amennyiben viszont már tényleg rád unt, ami a leírtak alapján szerintem nem valószinű, nem igazán lehet mit tenni.


Ha legközelebb találkoztok üljetek le és beszéljétek meg, hogy mi legyen. Mi az ami esetleg zavarja, vagy máshogy csinálná, vagy mit érez. Meg kell az ilyet beszélni szerintem minél hamarabb mert ha eddig minden rendben volt emiatt most tönkre mehet.

2014. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem hanyagoljátok egy időre a szex témát, 1-2 hétig. Nézz a körmére, nem e nyúl túl gyakran magához mikor nem látod, ez is simán okozhatja.
2014. jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Moszuke ***** válasza:

ilyen esetben sokszor először a fizikai okot zárják ki urológussal.

aztán elküldik pszichológushoz, ott párterápia vagy egyéniben elbeszélgetnek vele és sztem 3-4duma után már oldottabb lesz a csóka.

1-1 ilyen alkalom ilyen 5-20k pénz, de megéri a jó szexuális élet.:)

ennyi pénzért proteint is alig lehet kapni:)

2014. jan. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ianor válasza:
Borotváld fazonra :3
2014. jan. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a stressz miatt kezdődött, aztán ha egy férfinak egyszer ne áll fel(akár fáradtság, bármitől), akkor a legtöbb férfi, legközelebb ideges lesz arra fog koncentrálni, hogy működjön és ezért nem fog... és így egyre idegesebb lesz, egyre kevésbé működik neki... ez egy ördögi kör.

Majd holnap kifejtem bővebben, most nincs időm, van rá megoldás, egyre több férfinek van ilyen baja, nem rég hasonló témában segítettem egy párnak sikeresen :)

Reggeli merevedése van? És amikor szexelni akartok, eleinte feláll? Ha igen és behatolás előtt/alatt konyul le, akkor nagyon valószínű a pszichológiai ok.

Privátban írj nyugodtan, nem kell ide.

2014. jan. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja és biztos, hogy nem megunt :) Legalábbis nem azért van ez neki.

Előző voltam.

2014. jan. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!