Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hamar elélvezek! Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamar elélvezek! Szerintetek ilyen késleltető spray vagy krém segíthet?

Figyelt kérdés
írjatok tapasztalatokat és hogy melyik a jobb!
2009. dec. 6. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, szerintem csak pénzkidobás. A barátnőd ha megérti a dolgot ő sokkal többet fog tudni segíteni bármilyen spraynél és ha rendszeresen szexeltek növekedni fog ez az idő. Mennyi idős vagy amúgy? fiatalok hamarabb elmennek, idősebbeknél is növekszik az idő alapból.
2009. dec. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok
2009. dec. 6. 12:38
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne szomorkodj emiatt, én vettem krémet csak úgy poénból a szexshopból, de nem befolyásolta a dolgot. Az a helyezet a férfiaknál, ha csak 2 napig nem élnek szexuális életet már benne van hogy hamar elélveznek, nem mindenkinél. De általában ezzel a nők is tisztában vannak és megértik, tehát ha van egy tartós kapcsolatod, nincs belőle gond. Mert sok oka lehet hogy pár napig nincs lehetőség az együttlétre. Esetleg néha azt lehetne kipróbálni, nem tudom szoktál e bulizni, hétvégén meginni valamit. Mikor szabadidőd van és amúgy is jól akarjátok érezni magatokat, számodra szimpatikus alkoholos ital lehet az sör, bor, pálinka, kinek mi, késlelteti a magömlést, de ha esetleg sosem szoktál inni semmit, emiatt nem is javaslom.
2009. dec. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
12:46 Ja és a lényeg hogy idővel tovább fogod bírni ha rendszeresen csináljátok:)
2009. dec. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki ezt:

[link]

Hogy beválik e azt nem tudom, de egy próbát megér.

2009. dec. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és a segítségeket,majd kipróbálom
2009. dec. 6. 13:02
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

A durex performánál arra ügyelj, hogy egy ideig legyen a farkadon, hogy tudjon hatni a cucc.


Vagy körülmetéltetheted magad :)

2009. dec. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A durex performa nálunk nagyon bevált,azt mindenképpen próbáld ki!
2009. dec. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
oké kipróbálom
2009. dec. 6. 17:51
 10/13 anonim ***** válasza:
A Lidocain spray, vagy kenőcs is OK, és olcsóbb.
2009. dec. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!