Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tegnap volt először análszexbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap volt először análszexben részem, és irtóra fájt. Bár hősiesen bírtam végig, de utána összegörnyedten könnyeztem percekig. Azóta a partnerem, aki igazából csak amolyan jóbarát extrákkal, kerül engem. Ennyire kiábrándító lehettem? :/

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 09:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Inkább csak ennyire kellettél neki, de nem sajnállak, mert akinek elég a barátság extrákkal egy szerető, gondoskodó pár helyett, annak legyen elég ennyi is.
2014. febr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Ha ennyi eszed van csak, hogy így odaadod valakinek magad, akkor viseld is a következményeit.
2014. febr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
szerintem jó hogy van egy ilyen barátod. egyébként szerintem azért kerül, mert bűntudata van, hogy neked nem volt jó, meg fájdalmat okozott. nem csak ennyire kellettél neki.
2014. febr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hat, szerintem ennyire kellettel neki (bocs, mindig a negativ oldalat latom meg a dolgoknak), de lehet hogy tevedek.
2014. febr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha kipróbálnád velem is pár alkalommal!
2014. febr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is ennyire kiábrándito vagy.
2014. febr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy csak ennyire kellettem neki. Ha így lenne, nem lettünk volna barátok 3 éve.


#5: Bocs, de kihagynám ezt a szánalmas próbálkozást!

2014. febr. 7. 10:04
 8/15 anonim ***** válasza:
Te is fiu vagy?
2014. febr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A barátság extrával, v szexkapcsolat alapja, h mindkét fél számára a legnagyobb élvezet legyen. Lehetnek benne kompromisszumok, de a fájdalom nem tartozik bele (max ha az egyik fél valamennyire mazo) legközelebb ne csinálj olyat ami neked rossz!
2014. febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak fél, hogy lecseszed. Amit persze meg is érdemelne.
2014. febr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!