Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hullámzó libidó férfinál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hullámzó libidó férfinál?

Figyelt kérdés
Párommal már 5 éve együtt vagyunk, 3 éve együtt is élünk. A kapcsolatunk kezdetétől fogva jellemző, hogy nagyon hullámzó a szexuális vágya. Ha rájön, akkor kb. 1 hétig állandóan lenne kedve szexelni, utána pedig hetekig csend van, semmi nem hozza meg a kedvét, bármennyire is nyílt a kezdeményezés, még ingerlés hatására se keményedik meg. Ő sem tudja megmondani mi állhat ennek a hátterében, azt mondja mindig ilyen volt, és őt is nagyon zavarja ez az egész. Nagyon jó a kapcsolatunk, mindenről tudunk beszélni, teljesen őszinték vagyunk egymáshoz, nincsenek tabuk, titkok, nem csal meg, mielőtt erre gondolnátok. Egy nagyon jó lelkű, naiv, szeretetreméltó társ, csak valamiért van ez a probléma. Szerintetek mi lehet az oka? Szervi gond lehet, vagy pszichés? Már rengeteget beszélgettünk erről, és nem tudja mi lehet vele. Már arra is gondoltunk, hogy hormonvizsgálatot csináltatunk nála. Volt valakinek hasonló tapasztalata?
2014. febr. 7. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom pszihés ok, az kiválthat szervi tüneteket is, de a kiváltó ok minden esetben pszihés. Családi, iskolai, munkahelyi gondok, stressz, izgulás lehet az oka. Lehet, hogy más dolgokra izgul mint a sima szex és csak ritkán van szüksége a normálra. Lehet vitaminhiány, nyomelemhiány. De ha pszihikailag rendben lenne ezek nem fordulnának elő. Beszéljétek át.
2014. febr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem áll mindig, hiába kívánom a szexet.

Sajnos azzal, hogy a párom meghízott arányosan az én kedvem is néha lecsökken. A szexet nagyon kívánom, de amikor meglátom, sokszor negatív hatást gyakorol a látvány. Aztán ha kimarad pár nap, akkor már mindegy, csak legyen szex.

Nem lehet valami hasonló nálatok is?

2014. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokmindent nem irtal le, peldaul a korotokat sem, ami ebbol a szempontbol fontos lenne. De en ugy tudom, hogy ha valaki akarja, es akkor nagyon erti a dolgat, maskor meg egyszeruen nem megy, es ez mindig is igy mukodott nala, valoszinuleg hormonszinttel lehet osszefuggesben...
2014. febr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


25 évesek vagyunk, és nem változott meg egyikőnk sem külsőleg, nála mindegy, hogy esetleg már 2 hete nemvolt semmi, ha épp abban az időszakában van. Az idő inkább jobban csökkenti a vágyát. Ha viszont épp topon van, ki tudja, hogy mitől, ő sem tudja, akkor egy nap akár 2-szer is képes lenne rá.

Ezzel igazából az a gond, hogy sosem tudom mire számíthatok. Nekem is vannak vágyaim, és nagyon nem tesz jót az az önértékelésemnek, hogy nem tudhatom, mikor utasít vissza, lesz-e valami ha kezdeményezek, vagy csak elutasítás. De mikor nekem semmi kedvem nincs, neki olyankor szokott lenni, olyankor vagy nem történik semmi, vagy én más módon segítek rajta. Valamiért mindig akkor jön meg a kedve, mikor nekem minden más az eszembe van, csak a szex nem.

Régebben rengeteget veszekedtünk ezen, most már beletörődök, hogy nincs köztünk szex. Kezdeményezni már nem merek, mert sokat csalódtam. Ha meg ő kezdeményez, több mint valószínű, hogy épp én nem leszek topon. Így én rajta segítek, illetve sokszor magamon is kénytelen vagyok, de sokszor utálom már az egészet, mert hiányzik a normális szexuális élet vele. Akkor inkább ne legyen sehogy, ha vele nem lehet.

Elmondása szerint a testvére, és apukája, nagypapája sem egy nagy lepedő akrobata, azt mondta ők sem a szenvedélyükről híresek. Lehet genetikus nála ez a dolog, de azt nem hinném, hogy ez bármelyiküknél is normálisnak mondható, ha tényleg így van.

2014. febr. 8. 19:37
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, és mindig azt mondja, kedve van, csak nem áll fel neki. Viszont olyan is sokszor van, hogy nincs kedve, és mégis feláll, és nem lehet sehogy lelohasztani. Ki érti ezt komolyan...szegény már tiszta depresszió emiatt.
2014. febr. 8. 19:40
 6/6 anonim ***** válasza:
En azt mondanam akkor, hogy itt csak az oszinte, kendozetlen tabuk nelkuli beszelgetes szamit. En azt javaslom, hogy akar szeretitek az alkoholt, akar nem, egy par poharral igyatok meg. Sokat segit, hogyha kenyes temarol kell beszelgetni...Marpedig KELL, hogy ezt fel lehessen tarni, es nem szabad a szonyeg ala seperni...legyetek egymassal oszintek, es ne legyenek koztetek tabuk, mert kesobb ez sok gondot szul, es lehetetlenne teszi, hogy egyutt legyetek...Szerintem, ha "osszevissza viselkedik a cerka" mentalis allapottol fuggetlenul, akkor valoszinusithetoen hormonalis a baj...De ez csak az en szemelyes velemenyem.
2014. febr. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!