Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Túlzott a szexuális étvágyam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzott a szexuális étvágyam?

Figyelt kérdés
Folyton kívánom a szexet. Állandóan, mindenről az jut eszembe és felizgulok... Ha csak egyszer megyek el a férjemmel, amikor kimegy a mosdóba, akkor néha folytatom egyedül. Pár napja 5 orgazmusom volt (2 délután egyedül, 3 a férjemmel szeretkezés közben), és akkor éreztem, hogy "igen! most ki vagyok elégülve".
2014. febr. 7. 12:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
És mi most mit csináljunk?
2014. febr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Érdeklődöm, hogy más szerint is túlzott-e ez vagy normális és csak én gondolom soknak...
2014. febr. 7. 13:00
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez nem túl sok, ez már nimfóság :D nagyon durva
2014. febr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

5 orgazmus egy délután alatt?

igen,ez túlzás.

2014. febr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nem hinnem, hogy tulzas :)

attol fugg, regebben is ilyen voltal? vagy, tippelek, 32-35 eves korul lehetsz es kicsit beindult a szervezeted?

2014. febr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
akkor szexel vele sokat :)
2014. febr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem túlzás.
2014. febr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Zakathol ***** válasza:
100%

Ha szigorúan orgazmusban mérjük, akkor az 5 még nem olyan sok. Legalábbis ha az az alkat vagy aki képes több orgazmusra is. Azt nem árt észben tartani, hogy vannak nők, akiknek ez nem megy.


Az ex barátnőmnek nem ment, vagy legalábbis baromira meg kellett érte küzdeni, hogy több is legyen. Azok is általában csak a csikló izgatásával sikerültek.

A mostani barátnőm viszont gond nélkül elmegy csak az előjáték során 3-4szer...aztán szex közbe még ennyiszer. Ő ilyen alkat.

Napi két menettel ez úgy átlag 10 orgazmus.


Én egész addig nem érzem az ilyet túlzott szexuális étvágynak, amíg bírja a másik... A szexben minden jó, amit mindkét fél akar/tud.

2014. febr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem túlzott, ez lenne az ideális szerintem.
2014. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Időszakos dolog , vagy állandóan így van ? Én is szexmániásnak tűnhetek ,néha, pedig akkor csak beindulnak a hormonok ,meg az ösztönök . Van mikor egész nap be vagyok indulva (kisebb szünetekkel) .
2014. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!