Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lanyok! Hany evesen sz*ptatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Hany evesen sz*ptatok eloszor? Ha lehet reszletesen h milyen volt

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

13

Már fél éve jártunk, és petting közben monta hogy miért nem próbálom meg, miért csak kézzel csinálom, és kipróbáltam.

Jó volt, mert nagyon élvezte. :)

Hamar el is sült. Az íze pocsék volt. De jó volt látni az arcán, hogy mennyire tetszett neki. :)

2014. febr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21 voltam. Elméleti tudásom kipróbáltam a barátomon. Először paráztam tőle, hogy jól csinálom e, meg nehogy fájdalmat okozzak neki stb.., aztán utána megbeszéltük, azt mondta jó volt, de kicsit túl óvatos voltam. Gyakorlat teszi a mestert, most már több éve, hogy együtt vagyunk, és így már többféle élményt tudok neki nyújtani, különböző technikákkal. Jó elő-utójátéknak, vagy csak úgy, amikor nekem nem lehet máshogy.
2014. febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
15 Évesen..nem nagyon emlékszem hogyan történt, de nagyon élveztem és finom volt. L
2014. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23 voltam, és mai napig nem szeretem, de párom igen, így megteszem neki.
2014. febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
#1: a szüleid biztosan nagyon büszkék rád.
2014. febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyre lejjebb megyünk.Már lassan 11 évesen is csinálni fogjátok.Gratulálok!
2014. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
12 voltam és az első barátomnak csináltam. De mielőtt megbélyegeznétek ribinek, már elég komoly volt a kapcsolatunk, hiszen már közel 3 hónapja jártunk! Nekem olyan semmilyen érzés volt, de neki nagyon tetszett. Rossz volt az íze. :/
2014. febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
16 évesen... Nagyon undorodtam tőle előző páromnál ezért pettingnél tovább nem mentünk a 3év alatt de miután lett a mostani párom akkor felkészültnek éreztem magam és én is élveztem az íze borzasztó és mai npig nem szeretem az ízét.
2014. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15 évesen. Első kapcsolatomban, 4-5 honap mulva petting kozben szo nelkul lejjebb csusztam. Én is es ő is élvezte. Az ize nem volt rossz, lenyeltem. Azota is egyutt vagyunk.
2014. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hű de komoly lehetett a kapcsolatod 12 évesen..XDDD
2014. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!