Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem tudok elélvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nevecske kérdése:

Miért nem tudok elélvezni?

Figyelt kérdés
Fél éve élek szexuális életet,de nem tudok hüvelyből elélvezni.Nagyon szeretem a barátomat és ő is engem. Minden rendben van,elengedem magam közben.Mindent jól csinál,próbálja a legjobbat nyújtani nekem,ahogy nekem jó. Mindig azt mondja,hogy én vagyok a fontos, és ő nem is élvez el addig amíg én nem. De nekem nem megy.Ha a csiklómat izgatja úgy el tudok élvezni.Nem tudom mi lehet a baj.Esetleg lehet az is,hogy ő a második férfi az életemben? De az első barátomnál sem tudtam elélvezni.

2014. febr. 7. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenki képes hüvelyi orgazmusra.
2014. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Önkielégítés közben sem volt még soha hüvelyi orgazmusod? Egyébként próbáljatok különféle pózokat. Nekem pl. csak úgy van hüvelyi orgazmusom, ha a párom rajtam fekszik, tövig bennem van, én pedig mozgatom a csípőm, miközben ő semmit sem csinál.
2014. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyszer volt kielégités közben hüvelyi. Mi is mindig több pózt kirpóbálunk. Vagy próbálta közben a csiklómat is izgatni,de semmi.
2014. febr. 7. 19:13
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak rossz,mert elején mindig magát hibáztatta,hogy biztos valamit rosszul csinál.Pedig mindent nagyon jól. Arra figyel,hogy nekem legyen jó.
2014. febr. 7. 19:15
 5/6 anonim ***** válasza:
én lassan két éve élek nemi életet a barátommal és még sosem volt huvelyi orgazmusom :(
2014. febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Állítólag minden nő szereti a lovagló pózt.Hát én utálom,mert nem érzek úgy semmit,hiába diktálom a ritmust.meg sokszor fáj is,mert úgy úgy érzem,hogy totál felment.
2014. febr. 7. 19:34




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!