Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexualitás kérdőív. Avagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexualitás kérdőív. Avagy milyen hatással van a szexualitás az emberi életre és személyiség fejlődésre?

Figyelt kérdés

Miért érezted azt hogy neked barátnő/barát kell?


A: Társadalmi elvárások, barátok, család ráhatása váltotta ki belőled a párkapcsolatra való vágyat, -ie: Mindenkinek van, akkor nekem is kell mert az a "normális"-?


B: ez egy ösztönös vágy volt, ami mindig, gyerekkorodban is benned élt.


C: Ha se nem A se nem B akkor írd le, C!



Mi vitt rá a szexuális érintkezésre?


A: ösztönök, csillapíthatatlan vágy az aktusra?


B: Megfelelni akarás, társadalmi elvárások?


C: írd le!


utolsó kérdés:


El tudnád képzelni a kapcsolatodat valakivel szexuális vágyak nélkül? illetve hogyan írnád le a világot, szerinted milyen lenne a világ ha az emberekben maximum annyi szexualitásra való vágy lenne, mint egy 6-7 éves gyermekben? szerinted ez a világ jobb, vagy rosszabb lenne? illetve mennyi, a társadalmi életre is kiható gyűlöletre, viszályra, vezethető vissza szerinted az emberi szexualitás?


2014. febr. 7. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:

1. C

Megismertem egy lányt

Azelőtt nem éreztem ilyet.


2. C

Még szűz vagyok.


3. Relatív

2014. febr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

B

B


Nem tudnám, nem tudom mennyi szexuális vágy van egy 6-7 évesben, pedig az öcsém ebben a korban van, így nem tudom ez jót tenne-e a fejlődésünknek.

Az összes erőszakos tevékenység, viszály és gyűlölet hatalomvágyból és szexualitásból fakad, százalékokat viszont nem tudnék mondani. :)

2014. febr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért érezted azt hogy neked barátnő/barát kell?


B: ez egy ösztönös vágy volt, ami mindig, gyerekkorodban is benned élt.


Mi vitt rá a szexuális érintkezésre?


A: ösztönök, csillapíthatatlan vágy az aktusra? Mert kívántam az aktuális szerelmemet! Kell ennél több indok?


Nem tudnám elképzelni a kapcsolatomat szexuális vágyak és érintkezés nélkül. Számomra a szex nagyon fontos dolog egy kapcsolatban, mivel általa is kifejezem partnerem iránt érzett vágyamat, érzéseimet, vonzódásomat. Rossz lenne a világ szex nélkül, de az is igaz, hogy ami most megy, az szintén tragikus. Nem a szexszel van a gond manapság sem, hanem ahogy az emberek hozzáállnak a kapcsolatokhoz, egymás eltiprásáért mindent bevetnek. A bölcsesség nem valami elterjedt dolog. Inkább a hatalom, a leigázás, erőszak az, ami napi szinten mozgatja az emberek motivációját. Ha tisztelenénk kicsit is a másik embert, és azt tennénk, amit mi is szeretnénk, hogy velünk tegyenek, akkor minden más lenne!

2014. febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok, és javítanék a figyelmetlenségem miatt.

B

A

2014. febr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

C: nem kell mindenképp barát, de ha szeretek vkit, akkor szeretnék vele lenni és csak ez az ember kell barátnak

2. Inkább az A, de az se pontos, mert ez azért uralható, nem ilyen állatias ösztön szerű

Mármint járnék-e olyannal akihez nem vonzódom? Nem

Rosszabb lenne

Nem tudom, de azért vannak ilyenek

Ettől viszont nem jelenti hogy a szex és a vonzódás ne lenne jó dolog

Nyilván mindennek megvannak a maga korlátai

2014. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért érezted azt hogy neked barátnő/barát kell?

Fiatalabb koromról nem emlékszem, hogy szerettem volna kapcsolatot. Sosem voltak körülöttem csábító pasik akiket nagyon akartam volna, vagy lehet már elfelejtettem... De nem lehetett nagy dolog.

Aztán szerelmes lettem, az nem jött össze. Majd összejöttem mással, utána megint mással, szerelmes voltam és most megint nincs semmi. Vágyom rá, hogy szeressen valaki és viszont, és vele legyünk, valaki olyan legyen mint én, valamint az együtt alvások és a szex nagyon vonzó, de kell hozzá az érzelem.


Mi vitt rá a szexuális érintkezésre?

18 fölött vesztettem el, olyankor már belegondol az ember, hogy más furán nézne rá, és ez kellemetlen, de addigra tudtam azt érezni, hogy rendben van, ha megteszem. Persze kívántam, ha nem kívántam volna nem teszem meg. Viszont én 13 évesen még szó szerint barbiztam.


Utópisztikus kérdésekbe nem megyek bele, így hanyagolom az utolsó kérdést.

2014. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Moszuke ***** válasza:

1/ sosem éreztem, hogy kéne csaj az csak úgy jött mindig és amióta szétmentünk a legutóbbival és mivel rákaptam az "ízére" már hiányzik, hogy legyen párom. itt első sorban a szexualitásra célzok és az intimitásra.


2/a


3/

szexuális vonzalom nélkül nem tudnám elképzelni a kapcsolatot, mert az már nem a párom lenne hanem a pótszülőm, haverom.

a világ enélkül egyhangúbb, gépiesebb lenne.


és hallottam olyat is, hogy minden viszály forrása a szex.

ha akarod mindenbe odalehet tenni..:) szal amikor obama háborúzik írni kell a feleségnek, hogy tegye már szét a lábát!:D

2014. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. C: kb 16 évesen kezdtem el ilyeneken gondolkodni: úgy éreztem hogy van valahol számomra 1 igazi lelki társ, akivel teljesen boldog lehetnék, minden tökéletes (szeretjük egymást, jól kijövünk , jó a szex:) ezt szerettem volna megtalálni. Ami sikerült is.:)


2. C : eleinte kíváncsiság, hogy milyen érzés valakivel szexelni, később szerelem és vágy.


3.El tudnád képzelni a kapcsolatodat valakivel szexuális vágyak nélkül?


Nem


4. hogyan írnád le a világot, szerinted milyen lenne a világ ha az emberekben maximum annyi szexualitásra való vágy lenne, mint egy 6-7 éves gyermekben? szerinted ez a világ jobb, vagy rosszabb lenne?


Unalmas lenne a világ, így egyértelműen rosszabb. Szerintem.


5.illetve mennyi, a társadalmi életre is kiható gyűlöletre, viszályra, vezethető vissza szerinted az emberi szexualitás?


A dolog nem ennyire egyszerű szerintem. Nem csak a szexuális vágy a hibás a gyűlölet és a viszály kialakulásában. Hanem az is hogy az egyes emberek milyen környezetben nevelkedtek, mit adtak át a szüleik stb...

2014. febr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!