Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Imádom nyalni a puncit. Sőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom nyalni a puncit. Sőt már elveszi az eszem a gondolata is. Nagy százalékban szeretik ezt a nők?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból írtam ki a kérdést, mert érdekel mennyire szeretik a nők. Persze a szex más terén is teljesítek, de ez izgat fel a legjobban. Csak a csiklót szopogatni, vagy mélyen belenyalni. Igazán megkeményedek tőle. Nem is szeretem elkezdeni a szexet enélkül. Imádom ha lovagolják a számat, vagy 69-be közbe nekem is bekapják a farkam. A comb és a punci ajka között is, kicsit vadabbul, hogy ne csiklandozós legyen, hanem izgató. Aztán pedig kőkeményen hátulról, vagy sima misszionárius pózban. Szerelmeskedni is szoktunk a párommal, de a gyors numerák jobban felizgatnak, amikor a konyhába, vagy egy egy lehajlásnál finoman alányúlok és masszírozom a punciját. Imádom a női test minden porcikáját csak kicsit tartok attól, hogy beleun a gyors menetekbe. (persze az elején amit írtam megvan hetente 3x4x de naponta többször is szexelünk így százalékban nem olyan nagy mint amilyennek tűnik.)

2014. febr. 7. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
23%

Van már 100 milliárd ilyen kérdés, miért nem lehet egyszerűen megnézni az ott adott válaszokat? Mégis mi a francért kell újra és újra feltenni ugyanazokat a kérdéseket?

Már a fejem fáj a sok baromságtól, és attól, hogy szinte csak ugyanazt az írja mindenki.

Személy szerint nem bír érdekelni hogy mit imádsz, vagy mit nem.

2014. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, én is imádom ha jól kinyalnak :)
2014. febr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

imadom))

meg a kerdesed is felizgatot...

2014. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!