Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek az a jobb, ha még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az a jobb, ha még szűz, vagy az, ha már van tapasztalata?

Figyelt kérdés

Fiúk és lányok véleménye egyaránt érdekelne:)

(Fiúk a lányokról,és lányok a fiúkról:D)


2014. febr. 8. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, ha rajongunk egymásért!
2014. febr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mivel 21éves vagyok nem jönnék össze szűzzel mivel az idősebb pasik jönnek be
2014. febr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

10:45: ribizli vagy


a hozzád hasonló lotyók miatt hazudják a szüz pasik, hogy ők a falu bikái.

2014. febr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
pl mi van, ha az idősebb 25 éves pali véletlenül még szűz, mert éppen úgy állt hozzá eddig, hogy ő csak azzal jön össze, akivel tényleg akarják egymást, s nem bárkivel, aki hagyja magát?
2014. febr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy szűz srác is rá tud érezni mindenre elsőre, lehet figyelmes, odaadó, és így könnyen lehet élvezetes a dolog - míg egy "tapasztalt" srác is lehet nagyon béna az ágyban.


Nekem nem ez a mérvadó, a lényeg, hogy szeressük egymást és figyeljünk egymásra, önzetlenül adjunk és ismerjük egymás testét, vágyait.

20L

2014. febr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az előttem szólóhoz, fiúként tök mindegy ezer nő után is lehet valaki béna, gyorstüzelő, önző, én az elsőnél alig tudtam kimagyarázni, hogy miért mondtam hogy még szűz vagyok, mert ilyen jó még nem volt neki tapasztaltakkal sem, lányoknál meg nem is kérdés, tök mindegy, a szűz lány is vonzó, érintetlen, te avathatod be stb, egy tapasztalattal meg nem kel finomkodni, hanem jót szeretkezni
2014. febr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előnynek tartom, ha a lány szűz, bár 20 év felett csak a vallásos és az extra válogatós lányok szüzek. A lányoknak viszont nem igazán tetszik, ha a pasi szűz.
2014. febr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha 25 évesen szűz az elgondolkodtató én 15 voltam mikor elvesztettem és azóta is vele vagyok. Szerintem jobb fiatalon elveszteni hogy legyen tapasztalata az embernek és ne 25 évesen kezdje el amikor másoknak már komolyabb céljai vannak akkor nem szórakozás meg tapasztalat gyűjtés hanem pl gyerek
2014. febr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem kizáró ok, ha egy pasi szűz, de komolyan megnehezíti a kapcsolatot. Ha nekem kell megtanítanom az együttélés szabályaira, nagyon hamar átcsúszhat az irányító szerep az én kezembe, és papucsra nincs szükségem. Persze egy pár hónapos kapcsolat esetén ez nem számít, de nekem olyanra nincs szükségem.

Ha meg megy a saját feje után, és tapasztalat híján nem tudja megoldani azokat a buktatókat, amik minden kapcsolat elején előjönnek, már ott vége a dolognak.

Ha a kérdés csak a szexre vonatkozott, akkor a fentieket nyugodtan felejtsd el. Néha egy szűz pasi jobb az ágyban, mint egy tapasztaltabb, mert mindent jól akar csinálni, tehát sokkal jobban figyel a partnerére, mint egy "falu bikája", akinek csak az számít, hogy egy újabb lányt sikerült megdöntenie.

2014. febr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!