Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy játsszak dominát?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy játsszak dominát?

Figyelt kérdés

A párom szívesen kipróbálná, de a helyzet az hogy engem nem igazán ez a dolog...

Mindenesetre attól függetlenül megpróbálnám, de nem tudom hogy kezdjem. Van kéznél bilincs, pálca, meg láncos\nyakörves póráz, de a bilincsen kívül nemigen vettem eddig hasznát egyiknek se :D

A póráz\nyakörv páros volt már a pasimon, és tetszett neki, de el nem tudom képzelni mi izgatja benne...

Ja és csizmafétise van, csizma is van kéznél.

Szóval csak az érdekelne hogy miként szokás ezt csinálni. Pasik, nektek mi jönne be ilyen téren? :) (persze csajok is válaszolhatnak)


Normális válaszokat légyszi!


2014. febr. 8. 11:03
 1/6 A kérdező kommentje:
nem igazán IZGAT, ez kimaradt, bocsi :D
2014. febr. 8. 11:03
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem akkor nem passzoltok :) de mondjuk én nem értek ehhez, ez csak tipp. És a káröröm a legszebb öröm :DDD
2014. febr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mármint hogyhogy nem passzolunk?? o.O

Én úgy vagyok a dologgal, hogy most még nem igazán izgat, de ez változhat ha kipróbáljuk, érted. Lehet hogy tetszeni fog :D

Nem zárkózom el az új dolgoktól.

2014. febr. 8. 11:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Erzesem szerint a legcelravezetobb az lenne, ha egyreszt keresnel ilyen temaju videokat, vagy leirasokat, blogokat a neten, hogy egy kicsi kepet legalabb az alapjan kapj errol az egeszrol, masreszt pedig a baratoddal beszelgess arrol, hogy konrketan o miket es hogyan szeret, mert vegso soron megis egymas izlesehez kell majd igazodnotok.
2014. febr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
téged nem igazán izgat a dolog, de azért van kéznél bilincs, pálca, nyakörv... aham-aham :P azért nyakörv meg bilincs nem akad minden kislány fiókjában, sőt még a bdsm-fanoknak sincs mindenkinek, neked meg csak úgy akad egy? :D
2014. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akad, mert meglepő módon a barátomnak voltak barátnői előttem is, és a kellékek ott maradtak nála ;)
2014. febr. 11. 13:18




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!