Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex nős férfival, de hol?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex nős férfival, de hol?

Figyelt kérdés
Voltunk már szállodában is, de további ötleteket szeretnék kapni arról, hogy hol is oldhatnánk meg ezt a legbiztonságosabban! Nem tudunk egymásról lemondani. Nem kérek szidást meg hasonlóakat, hogy mekkora r.ibanc vagyok. Stb.. Tehát? Hol valósíthatnánk meg azt, hogy szerelmeskedjünk? Köszönöm! N/22
2014. febr. 8. 11:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én a munkahelyen rendezem az ilyen dolgokat
2014. febr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
De ha a kérdezőnek ez a szituáció a munkahelye :)?
2014. febr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
de minek szexelni nős pasival? a feleségét otthagyni nem fogja... nem mondom h r..banc vagy, de magadnak csinálod a sz..rt:S
2014. febr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%

De, igenis rïbanc vagy. Már az, hogy küzdesz ellene egy beismerő vallomás.

Persze, nem vagy rïbanc. Akkor mi vagy? Biztos hűséges, megbízható társ, aki tiszteletben tartja mások kapcsolatait, és nem nyúlkál bele. Ugye? Te is érzed, hogy parasztság, nem? Van egy olyan szó, hogy hűség. Egyébként meg, TE ténylegezt

2014. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

*tényleg ezt akarod? Miért? Sohasem lesz csak a tied! Miért kell ez neked?

Én a helyedben nagyon elszégyelném magam, és gondolkoznék egy kicsit azon, hogy mi a jobb neked: egy férfi, aki téged, és csak téged szeret, vagy egy olyan férfi, aki hűtlen és csak szexuális kellék vagy neki?

2014. febr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
14/L
2014. febr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
erdő, mező benzinkút wcje,mühely auto,lakás konyha asztal, ha kiván mind jo hely! tapasztalatból mondom ,,és kettőn áll a vásár!
2014. márc. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A te férjed is majd egy ilyen ostoba kis r.ibanccal fog megcsalni. :D
2014. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Naif_Hazazi ***** válasza:
sztem is r.ibanc vagy és szivböl kivánom hogy a jövöbeli férjed évekig sz.opasson téged egy hasonló szituba. szerelmeskedjünk? lehet a feleségét szereti csak szerencsétlen a 3 müszak meg a gyerekek mellett nembir minden este szexelni, és a férje meg kanos. itt jössz te a képbe, nem vagy más neki csak egy patron, nem is leszel és meg is érdmeled...
2014. ápr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!