Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert lehet az hogy a fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lehet az hogy a fiatal lanyok szemeben nem vagyok jo pasi, DE az idősebb nők meg nagyon jó pasinak találnak? Objektíven látom magam hogy nem nezek ki rosszul. Mikor fordulhat meg a dolog? Miert lehet ez?

Figyelt kérdés
190 cm erős testalkatom van, kicsit úgy kell elképzelni mint Gerard Depardiout fiatal korában. Viszont nekem az a furcsa hogy az idősebb anyám korabeli nők mindig megjegyzik hogy mennyire jo pasi vagyok. Viszont a sajat korosztalyomnal teljesen mas stílus megy... Mikor fordulhat ez meg?
2014. febr. 8. 13:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja es nem vagyok kover!
2014. febr. 8. 13:46
 2/12 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Amúgy ez már csak ilyen... Én is az idősebb pasiknak jövök be.

21N

2014. febr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Fiatal nők nem szaladnak annyira a pasi után, főleg, ha olyan érettebb a stílusod.

Az idősebb nők már hamarabb kimondják, h mit akarnak és nem a Pawa stílusra gerjednek.

2014. febr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
21 eves vagyok en is. Azert szerencsere bejövök néhány lánynak. De még sajnos túl kevésnek...
2014. febr. 8. 13:49
 5/12 anonim ***** válasza:

Érzem én is, hogy az idősebb korosztálynál kéne próbálkoznom...!


23/F

2014. febr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Stílusra én nagyon nyitott és felszabadult vagyok amúgy...
2014. febr. 8. 13:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, akkor mi lenne ha az idősebb korosztálynál próbálkoznál? Vagy ez kivan zárva?
2014. febr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most 40-50es nőknél nem akarok próbálkozni mert az anyám lehetne.... Én a 20as korosztályt szeretném megcélozni ha lehet
2014. febr. 8. 14:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Nwm 40-50esekre gondoltam :) mondjuk 25-30? Szerintem az még nem vészes...
2014. febr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a fiatal lányok többségének mindig a trendi-menő srácok tetszenek mind külsőre mind pedig belsőre. szóval ha a stílusod eltért az aktuális divattól akkor már csökkennek az esélyeid. de a lényeg talán az, hogy a fiatal lányok még tapasztalatlanok és nincs kialakult személyiségük, ennek ellenére pedig azt hiszik magukról, hogy érettek és ők sza*rták a spanyol viaszt! egy érett nő már tisztában van magával, az igényeivel és az életben látott már ezt-azt, szóval tudja értékelni a jót és meg tudja különböztetni a különlegeset a tucattól.
2014. febr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!