Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Túl szűk vagyok, gyakran fáj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl szűk vagyok, gyakran fáj szex közben. Mit tehetné (n) k? 23L

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 15:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

Kellő előjáték van? Kellő izgatás?

Mondjuk sikosítót használj!

2014. febr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú előjáték, sok gyakorlás. :D Esetleg sikosító.
2014. febr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Legyen hosszabb az előjáték és ahogy már előttem említették a sikosító használatát.Szánjatok rá több időt és behatoláskor óvatosabb,lassabb legyen és csak fokozatosan.
2014. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tapasztalatlan. Hosszú ideje élek párkapcsolatban, van egy gyerekünk is. De a szex mégis fáj
2014. febr. 8. 15:32
 5/14 anonim ***** válasza:
Esetleg jógát is kipróbálhatod.Tudtommal külön van nőknek is jóga és ezeket az izmokat nyújtja,hátha az is segít:)
2014. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ahogy mondták ,sok előjáték , lazulj el ,ne feszengj , lehet sikosítót is egítségül hívni . Igyál esetleg 1 pohár bor .
2014. febr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mióta fáj ? Menj vele dokihoz .
2014. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Azóta, hogy megszületett a gyerekünk. 7 hónapos.

Voltam orvosnál, de semmi érdemlegeset nem tudott mondani, csak hogy lazuljak el...

2014. febr. 8. 15:38
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy lelki oka van ? Zavar valami tudat alatt . A női test nagy változásokon megy át egy terhesség és szülés folyamán , nekem nincs gyerekem , de gondolom valhol a terhesség , szülés következtében történt valami . Volt szex a terhesség alatt ?
2014. febr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Volt szex terhesség alatt is, igaz kevesebb, de ez normális. Kivártuk utána rendesen a 6 hetet, sőt még kicsit többet is. Akkor féltem, hogy nem lesz jó, vagy nem olyan lesz mint azelőtt. Gondolom az első pár alkalomnál még oké ha fáj, de most már nem kellene. Nem értem miért van, mert a szülés is könnyen ment. Lehet hogy tényleg lelki oka van
2014. febr. 8. 16:18
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!