Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Párnával maszti?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párnával maszti?

Figyelt kérdés

Több helyről hallottam hogy párnával nagyon élvezetes maszturbálni. picit idegen dolog ez nekem még. Egyáltalán hogyan lehetséges egy párnával? Gyengéden hozzádörzsölöm ?

Ha valaki használja rendszereségel ezt a módszert írjon privit és picit világosítson fel. köszönöm.


2014. febr. 8. 17:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
76%

Kedves Virág!

Nahát azt úgy kell, hogy fogod a párnát, a szádba veszed és morogva jól megrázod. Ugrálhatsz is hozzá egy kicsit, főleg vacsora után, mert olyankor ha szerencséd van, még hányni is fogsz és akkor még egyszer megeheted a finomságot. Aztán ha így megvolt az előjáték, akkor a mellső lábaiddal jól leszorítod a párnát és a hátsó feleddel rugózó mozgást végzel kb. 10 másodpercig. Utána kicsit nyalogatod magad odalent, majd jöhet a második menet. Én legalábbis így szoktam.

Üdv: Félix, a westie

2014. febr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!