Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melegek a passzív szerep...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek a passzív szerep rossz vagy jó érzés? Félni kell tőle? 21F

Figyelt kérdés

2014. febr. 20. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi? Be állítottság kérdése.

Nem hiszem ,h félni kéne tőle ha a partner türelmes és óvatos.Én sokáig benne voltam az anal részében is ,de mostanában észrevettem ,h megvagyok anal nélkül is elég az oral.

2014. febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
először nagyon furcsa érzés, de pár alkalom és élvezi az ember. a passzívak egy részénél viszont problémát okozhat. nekem erős szúró fájdalom jelezte a prosztatám felől, hogy a továbbiakban hanyagolni kellene ezt a dolgot. valakinek meg az öklözés sem okoz problémát. meg minél többet csinálod, annál nehezebb lesz visszatartani egy hasmenést. ha el tudsz ernyedni szex közben, akkor nem nagyon fogsz kitágulni. csak ez nem minden pózban sikerül teljesen. főleg eleinte. de ha kipróbálod párszor attól még nem lesz bajod.
2014. febr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ftf1983 ***** válasza:
Akiknek bejön és szeretik azoknak nagyon is jó érzés és valóban jó tud lenni és teljesen más fajta élvezetet ad, mint az aktív szerep. Nem kell félni tőle, de természetesen észnél kell lenni és tudnod kell, hogy mik a határaid.
2014. febr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
:) Én aktív vagyok de azt mondom próbáld ki h ujjazod magad. Ha bejön akkor rendben lesz:) Ha nem akkor meg majd kiderül:)
2014. febr. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne félj a passzív szereptől,de az a legfontosabb,hogy legyél nagyon óvatos és a párod is.

Főleg türelmesnek kell lenni,mert el kell magad engedned teljesen ahhoz,hogy élvezni tudd.

A környzeti tényzők és a helyszín kiválasztása is nagyon fontos,hogy ne zavarhasson semmi és senki titeket.

2014. febr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!