Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok, szeretitek érezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szeretitek érezni mikor lucskos lesz a puncitok?

Figyelt kérdés

Én imádom, ha nekem nagyon benedvesedik, és van, hogy ne, is kell sok hozzá, mindig más, van hogy a pasi miatt, van, hogy egyszerűen a hangulat miatt, vagy a hiány miatt, nálatok ez hogy szokott lenni?


Kinek mennyire tud benedvesedni, és milyennek találjátok olyankor, mennyire izgat ez fel titeket, vagy milyen hatással van rátok, és hogy és milyen körülmények közt voltatok eddig a legnedvesebbek, írjátok le valahogy képletesen, hogy mennyire volt nedves.


/23L/



2014. febr. 20. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha leírom mennyire lesz nedves megujjazod magad?
2014. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Szia én nagyon szeretem ha egy punci nedves ! 19/F
2014. febr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

lanyoknak szol a kerdes. hm. nedvesedes. hm... egy lany miert lenne kivancsi masok nedvesedesere?

na jo, most az egyszer elhiszem, hogy nem egy trollruhaba bujt fiu vagy, hanem lany :)


nos, en ferfikent nyilvan szeretem, ha nedves egy no. szarazon sem nekem, sem neki nem kellemes.

2014. febr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Fiúk én lányok válaszát vártam, ti erre nem tudtok válaszolni, csak írogattok össze vissza, ennyire hiányotok van, ne már. :)
2014. febr. 20. 13:18
 5/11 A kérdező kommentje:

Miért érdekel nőként ez? :)

Nem egyértelmű? Nem csak a fiúk jönnek be, ilyen egyszerű. ;)

2014. febr. 20. 13:19
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
A kérdező egy faxverő kisfiú.
2014. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6. válaszolónak, jaj de aranyos vagy, tudod mindenki magából indul ki! :)
2014. febr. 20. 13:23
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Sokat kell még tanulnod. Ha egy nőt véletlenül érdekelne is ez, akkor sem így tenné fel a kérdést. Átlátszó vagy, Te kis fitymamaki. :D
2014. febr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak aki megpróbált értelmesen válaszolni, úgy látszik itt normális embert nem nagyon lehet találni, csak csupa rosszindulatút és bántót, akkor ennyit erről.
2014. febr. 20. 13:33
 10/11 anonim ***** válasza:
értelmes ember nem tesz fel ilyen kérdést
2014. febr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!