Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Most szerintetek a pasimnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerintetek a pasimnak az olyanok jönnek be mint én vagy nem?

Figyelt kérdés
Előttem 2 csaja volt az egyik 10 kg-al volt több mint én de neki elvileg a vékonyak jönnek be és a kis mellűek de egyik csajának se volt ilyen kis melle mint nekem sőt az egyiknek nagyon nagy volt kicsit úgy érzem én nem vagyok neki tökéletes.Járok most edzeni,hogy formásabb,izmosabb legyek és szilikon cicit is akarok igaz ezt nem miatta.
2014. febr. 20. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Istenem.. Túl felületes vagy.. Fölösleges a szilikon mell, mert majd öregebb korodra k...a rondán fog kinézni..

Ha összejött veled valszeg bejössz neki... Fúúú női logika.

2014. febr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jajj...akinek egyszer volt barátnője,nem azt jelenti, hogy utána az összes hasonlítani fog rá!


Ha szóval,cselekedettel is érezteti veled, hogy csinosnak és szépnek talál,akkor biztos úgy is van.

2014. febr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ÉS idős koromba kit izgat hogy nézek ki? senki sem lesz 80 évesen topmodell kinézetű..
2014. febr. 20. 13:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor néhány röpke év miatt akarsz műanyagot ültettetni a testedbe kisebb vagyonért? Lelked rajta. Csak aztán nehogy a barátod pont emiatt dobjon.
2014. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ez a hülye mellműtét már divat lett,a sok idióta meg belemegy aztán nyavajognak...

nem kell ahhoz 80 év és meg fogod bánni...

nekem nem kellenél ha megműttetnéd a melled én kidobnálak...

2014. febr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha szeret és tetszel neki akkor mi bajod?? Veled van, nem egy 100D-s mellűvel. Én ismerek olyat akinek vokt már 120 kg-s is, meg 60 is. Ráadásul egymás után... Mondjuk ez nekem is fura, de van ilyen :D Mindkettőt szerette, a csajok verték át mindig :(

Szóval ne legyel már komplexusos, veled van, tetszel neki, kár kés alá feküdnöd.

29n

2014. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
jézusom, edd meg a hülye szilikonod. hozzá nem nyúlnék egy műmellhez, taszító az egész. szerintem pasid is megtapsolna. amúgy szerinted ugyan mi a bánatért lenne veled, ha nem jössz be neki? gondolkozz már.
2014. febr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!