Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az zavaró tud lenni, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az zavaró tud lenni, ha csókolózás közben, van valamennyi szájíze a lánynak? Nem a zsíros kenyérre gondolok fokhagymával:D

Figyelt kérdés
Lehet azt egyáltalán érezni?

2014. febr. 20. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerinted neked nincs? rágó a megoldás meg a fogmosás!
2014. febr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Reggel 5-től délután 4-ig nem eszek semmit, reggeli után fogatmosok és Listerinezek.
2014. febr. 20. 13:54
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az étkezési szokásaim nem egészségesek, de ez van.
2014. febr. 20. 13:55
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Ha fokhagymás zsíros kenyér szájszaga lenne tuti lekevernék neki 2 büdös pofont mert azt vöröshagymával eszik! :)


Az pedig, hogy mennyire zavaró tényleg attól függ, hogy milyen. Egy illatot most így nem lehet elképzelni.

Nyilván nem kell, hogy mindig üdítő mentolos szájíze legyen.

2014. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Ha fokhagymás zsíros kenyér szájszaga lenne tuti lekevernék neki 2 büdös pofont mert azt vöröshagymával eszik! :) "


Megfogtad a lényeget.

2014. febr. 20. 13:59
 6/12 anonim ***** válasza:

"Reggel 5-től délután 4-ig nem eszek semmit"

Itt a gond, remélem tudod!?


nem egészséges, és szájszagot is okoz ez a nagy kiesés!

2014. febr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az szájszagot okoz, hogy nem eszek?
2014. febr. 20. 14:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen! Ez nem hülyeség, nem hülyeségből írtam, ha gondolod elmagyarázom, vagy itt vagy privátban. Tudom miről van szó, meg ismerem a problémát.
2014. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon durvát okoz. Acetonosat leginkább, a cukorhiánytól. Csoda, hogy nem ájulsz el. Egyél rendesen, ha nincs időd napközben fogatmosni rágó és minden okés lesz.


Nekem is volt egy időszakom, mikor reggeltől estig semmit se ettem. Volt is komplexusom a szájszag miatt, mert egyszer apukám megszólt miatta, hogy ő azért rendesebb szájhigiéniára nevelt. Na onnantól napi 4-5ször mostam fogtam, aztán esett le, hogy egyszerűbb ha simán rendesen étkezem. Azóta nincs ilyen gond. Még a reggeli szájszag se olyan, mint egy oroszlánbarlang. Legalábbis párom még nem menekült ha reggel fogmosás előtt támadt kedvünk ehhez-ahhoz.. :)


23 N

2014. febr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk, mert nincs mit ennem.
2014. febr. 20. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!