Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyért nem élvez el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dexy kérdése:

Milyért nem élvez el?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt és borzasztóan élvezzük a szexet szerintem mindketten. A probléma az, hogy ő ritkán élvez el. Azt mondta azért mert mikor ő van közel az orgazmushoz én be előzöm szinte mindig. Nem túlzok amikor azt mondom borzasztóan élvezem, szinte minden egyes alkalommal amikor orgazmusom van olyan erősek az izom össze húzódások oda bent hogy "kilöki" párom. és meg kell álni néhány másodpercre ...

A kérdésem az lenne hogy van ilyen ? hogy azért nem élvez el mert be előzöm ? :) vagy csak kifogás és nem mondja meg a valódi okát ? 21/l



2014. febr. 20. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"erősek az izom össze húzódások oda bent hogy "kilöki" párom."


Kit lök ki a párod?

2014. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mekkora van neki?
2014. febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
az nem baj ha beelőzöd, mármint jobb esetbe a fiú csak a lány után élvez el, de őt lehet hogy esetleg az zavarja meg, hogy az erős összehúzódásaid miatt meg kell állni, ez lehet kizökkenti, vagy nem tudom, de biztos hogy ez áll valahogy a háttérben, fejezd be neki máshogy, ha már közel van hozzá akkor úgysem lesz nehéz dolgod ;)
2014. febr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A puncim kilöki a farkát!

17- 18 cm kb

2014. febr. 20. 14:28
 5/9 anonim ***** válasza:

azért nem élvez el mert be előzöm


és nem folytatja utána?

2014. febr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Kend be a farkát pillanatragasztóval, tuti, hogy bennmarad.
2014. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
hát nem értem MIJJÉRT lehet ez :/
2014. febr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
persze csak úg kidob egy 18as töcskölőt. inkább te ugrasz le róla nem?
2014. febr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet nem igazán értem a kérdést.

Sehogy nem tud elmenni, vagy csak benned nem tud elmenni?

Ha már te elélvezel, azután még szoktátok csinálni, vagy ott meg is álltok?


Nem mindig könnyű összehangolni a dolgokat. Főleg 3 hónapból nem tudom mennyit töltöttetek együttléttel.


Vannak bizonyos pozíciók, amik kevésbé, illetve erősebben stimulálnak téged / párod. Ki lehet próbálni valamennyit, hogy melyik izgat téged jobban / kevésbé és a párodat melyik. Ezt (tudom, hogy fura, de ) szex közbeni kommunikációval tudjátok megbeszélni. Dobjatok egy 1-5 vagy 1-10es skálát, hogy mennyire izgat a pozíció. Ha tudjátok a kellő infókat, késleltetni lehet a te orgazmusodat és siettetni az övét.


Ha nagyjából be tudjátok lőni, hogy mennyivel előbb mész el, előtte lehet több előjáték a részedről a partnered felé.


Nem egyszer volt szerencsém olyanhoz is, hogy a lány többször elment, és a végén egyszerre. Ez nektek is összejöhet. Hiszen a női stimuláció miután elér egy "terasz" szintet, lassabban csillapodik le, innentől könnyebb újra-meg-újra elérni a robbanás szerű érzést, ami az orgazmus.


Nagyon extrém eset, hogy az orgazmust lehet késleltetni, (vagy egyeseknél siettetni) fizikai fájdalom okozással (csak óvatosan! paskolásokról beszélek nem vérről!). Továbbá késlelteti a sűrű levegő vétel. Sietteti a levegő visszatartása, erogén zónák stimulálásával, ami lehet here simogatástól/szorongatástól, ánusz külső izgatáson keresztül prosztata masszázsig, vagy éppen csak egy hát simogatás, fülcimpa harapdálás, nyak csókolgatás.


De mielőtt belemész ilyenekbe, kérdezd meg, hogy csinálhatod-e, kipróbálhatjátok-e.

2014. febr. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!