Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek, nem fog egy fehérmájú p***ának tartani?

Figyelt kérdés

Nem akarok komoly kapcsolatot, van egy 'szexpajtim' akivel alkalmanként találkozok. Nagyon szeretek vele szexelni, mindent úgy csinál ahogy szeretem, és ő is szereti azt amit, és ahogyan csinálom. Ő 21-2 éves, én 18.(mellesleg a bátyjám legjobb haverja szóval titokban találkozgatunk)

A lényeg hogy tegnap együtt voltunk megint, ez elött utoljára úgy 2 hete. Legszívesebben ma is áthívnám, odakötözném az ágyhoz és élvezkednék rajta reggelig. Nem tudom hogy hogyan kezdeményezzek, mondjam meg neki kerek perec hogy ma is szeretnék találkozni, és ha ezt teszem vajon mit gondolhat majd rólam hogy egy nimfomán p***a vagyok? :D



2014. febr. 20. 14:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Te szemét!Kínzod itt az átlag gyk felhasználót!
2014. febr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

"Ő 21-2 éves"


19, vagy pedig nem tudod, hogy hány éves pontosan? Szerintem hívd csak át, a véleménye rólad nem fog változni...

2014. febr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
54%

Nem mindegy, hogy mit gondol?

Csak kúró edénye vagy. Mond ki kerek perec amit akarsz.

Bár ha engem kérdezel kevés szánalmasabb dolog van ennél a kufipajtis dolognál

2014. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

ő 21, vagy 22 éves, nemtudom pontosan de nem ez a lényeg. :D

A lényeg hogy nem merem megkérdezni, vagy kezdeményezni mert félek hogy elmegy tőlem a kedve. Márpedig legszívesebben minden este halálra lovagolnám :v

2014. febr. 20. 14:47
 5/21 anonim ***** válasza:
Egy szexkapcsolatban is kell tudni kommunikálni, a nimfománia meg nem itt kezdődik.
2014. febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%
Hívd át nyugodtan, hiszen úgyis pont ezt gondolja Rólad (fehérmájú p.icsa), mivel csak ürítésre használ.
2014. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki ha volna egy ilyen csaj ismerősöm..

22f

2014. febr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
szerintem keress több 'szexpajtit' és akkor minden nap hívhatsz valakit
2014. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Kölcsönös szolgáltatás. Nemrég léptem ki egy 2 éves kapcsolatból a srác szétcincált lelkileg, most nem állok készen kapcsolatra, de a szex, az szex. Imádok szexelni, és ha épp csak ürítésre szolgálok akkor mivan? :) Nem bánom, amig megadja nekem amit akarok, stressz és veszekedés meg egyéb f***ságok nélkül, addig nekem ez így tökéletesen megfelel.(:
2014. febr. 20. 14:57
 10/21 anonim ***** válasza:
Na akkor mindörökké Ámen!
2014. febr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!