Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen a szexuális beállítotts...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szexuális beállítottságom? Sosem azt néztem hogy valaki fiú vagy lány, de mégis a lányok tetszenek, csak egyszer volt egy fiú 22 évesen akivel egyszer nagyon jót szexeltem. De az a fiú lányos volt.

Figyelt kérdés

szóval most már jegyben járok a párommal, és nem végyom fiúkra, vagy más lányyokra csak rá. viszont foglalkoztat ez a dolog, mert nem jó dolog ha az ember zaavarosnak érzi magát, még kkor sem ha mellegtte tudom mire vágyom.


sosem azt néztem, hogy az illető fiú e vagy lány, hanem mindig azt hogy tetszik e, és hogy aranyos e. ahogy temérdek ronda lány van úgy temérdek ronda férfi is, de nekem férfi nem nagyon tetszett, viszont sosem volt semmi bajom a melegekkel. azonban 22 évesen becsúszott egy 14 éves fiú a chat.hu-ról. akkor regelt, és ismerkedni akart, és én akkor felszedtem, elhívtam randira, és a vége egy hihetetlen szexparty lett.... viszont az a fió lános volt. csodálatosan szép arcal, bőrrel, és vékony volt, és kerek combjai voltak és feneke. nem igazán érdekelt az hogy most ő neki pénisze van, mert az is szép volt. viszont azóta soha nem jött be egy férfi sem, és még ezek a shemale-k sem tetszenek. tehát a nemiszervek nem tudnak lázba hozni. most akkor én biszex vagyok? vagy mi a fene?


26f


2014. febr. 20. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
pedofil vagy
2014. febr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pffffff te meg buta, és tájékozatlan :) se jogi szemszögből, sem pedig biológiai szemszögből semmi közöm ahoz, aki pubertás kor elötti, másodlagos nemi jegyeket magán nem hordozó gyermekekhez vonzódik. nah az a pedo... nem én....
2014. febr. 20. 15:53
 3/5 anonim válasza:
Biszex vagy.
2014. febr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A SZEXUÁLIS BEÁLLÍTOTTSÁG egy nemi vonzalom. Ez azt jelenti, hogy kihez vonzódsz, nem az, hogy te minek érzed magad.


Miközben a NEMI IDENTITÁS abból áll, hogy miként látod magad a nemiség széles skáláján, illetve, miként fejezed ki magad. Ahogy a heteróknál, ez ugyan úgy a homóknál is megtalálható.

A két fogalom nem ugyan az.

Vannak pasisabb pasik és vannak nőiesebb pasik.

Vannak nőiesebb csajok és vannak pasisabb csajok.


A szexuális orientáció azt jelenti, hogy kihez vonzódsz. Az, hogy kihez vonzódik egy ember, nem mindig egyértelmű. Nem csak heterók és homók léteznek!

Kinsey-nek van egy erősen meghatározott elképzelése erről:

[link]

Robyn Ochs biszex aktivista szerint: "A biszex ember elismeri magában a lehetőségét annak, hogy romantikusan vagy szexuálisan vonzódjon különböző nemű emberekhez, de nem feltétlenül azonos időben, nem feltétlenül azonos módon, és nem feltétlenül azonos mértékben."

Ochs már szinte végtelenített finomságú skálán mozog és nem csak 8 kategória létezik neki, és behoz más tényezőket is.

2014. febr. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem trisexualis (férfiak, nők, gyerekek), vagy quatrosexualis (férfiak, nők, gyerekek, állatok) vagy.
2014. febr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!