Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nők nagy része miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagy része miért nem élvezi kellően a szexet?

Figyelt kérdés

Én is nő vagyok, de saját tapasztalatból, meg amiket eddig hallottam a nőknek midig kell egy kis rásegítés...

Pusztán a szex nagyon keveseknek elég



2014. febr. 20. 16:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Jó partnerrel minden nő élvezi.
2014. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Mert ők azok, akik szerint nimfó k...rvák vagyunk
2014. febr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2%

egyes: ez hulyeseg, mar megbocsass. hiaba jo a partner (jelen esetben en :) ), ha nem kapom meg cserebe is az elvezetet. csinalhatok barmit, senki nem tud lepest tartani velem, viszont cserebe sem kapok annyit, amennyit szeretnek.

na ilyenkor mi van? :)

2014. febr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

3as!

Ilyenkor az van, hogy nem találtad meg a megfelelő partnert.

2014. febr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3%

jaigen, jo partnerrel minden no elvezi. akkor ebben az esetben a no elvezi, csak en nem? :)

na mindegy, amugy meg a lepontozast sem ertem, de ti tudjatok. ha mar mas a velemeny, egybol le kell huzni?

2014. febr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Könnyebb a nőnek a partnerre fogniuk mint magukban megkeresni a hibát.Érdekes,hogy a férfiaknak viszont majdnem mindegy,ha a nő tetszik neki akkor élvezi és kész.
2014. febr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mert nekünk (már akinek) 1000 dologtól függ, hogy élvezi-e vagy nem, és ezekkel foglalkozik.

Ilyesmi, nem tudom, nem éltem még át ilyet :D

2014. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Moszuke ***** válasza:
100%

azért mert még mindig beléjük van nevelve ez a túlhallgatott szexualitás és az sem elhanyagolható, hogy a szexuális kultúra átlag szinte az országban nulla.

a nők nem élvezhetik, nem kívánhatják, nem szerethetik a szexet.

ez még mindig élénken él a szülőkben, nagyszülőkben amit ügyesen át is adnak az utódoknak és tudatalatti gátakat szabnak a női szexualitásnak.

a szexuális kultúrát meg hadd ne fejtsem ki.. elég körülnézni itt a fórumon, hogy milyen kérdések merülnek fel az emberekben.. és nem csak a 12-13éves korosztály fejében.


tehát tömören.. a szexualitás túlhallgatása, tabuként kezelése, és a tudatlanság.

ami a mai információdús világban.. egyéni választás kérdése!

2014. febr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szar a partner.
2014. febr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

#6

Ha tisztában lennél az anatómiával, akkor neked is elég egyértelmű lenne, hogy bizony a nő orgazmusa nagy részben a partnertől függ. A férfiak általában hamarabb készen állnak a szexre, és hamarabb el is élveznek, na most, hiába van egy nő felizgulva, ha a kedves férfi 3 perc után lihegve legurul róla. Akkor kb cseszheti.

Igen, partnerfüggő, normális férfi felfogja, hogy az, ha nem képes kielégíteni a partnerét azt jelenti, hogy szar az ágyban, nem pedig azt, hogy mekkora vagány.

2014. febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!