Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Miért van ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért van ez?

Figyelt kérdés

Van egy srác, kb 1 hónapja ismerem. Nagyon kettős érzéseim vannak vele kapcsolatban. Egyrészt látom azt, hogy mennyire öntelt. Másrészt viszont hihetetlenül vonz szexuálisan. Még a hangját is erotikusnak tartom.

Még sosem fordult elő velem ilyen.

Nem hiszem, hogy vevő lenne komoly kapcsolatra. Egy r**ancnak érzem magam, de még így is lefeküdnék vele.

Veletek fordult már elő ilyen? Mit csináltatok?


2014. febr. 20. 20:07
 1/4 anonim válasza:
Nem.
2014. febr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lefeküdtem vele.

Aztán vagy nem érdekelt, vagy én nem őt...vagy igen

2014. febr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen ismerősöm, az más tészta h pontosan tudom h ő is nagyon kíván engem, de vissza kellett utasítsam mert van barátom akit szeretek.

De ha nem lenne akkor sztem belementem volna. Nagyon fura ez az érzés amúgy mert egy idióta beképzelt nagyképű srácról van szó aki azt hiszi mindenki oda van érte (egyébként tényleg sokan) és minden csajra hajt egy kicsit . Én már mikor megismertem attól a naptól bunkó voltam vele mert zavart látni a sok buta libát aki körüllihegte és éreztetni akartam vele h nem olyan jó ahogy azt ő hiszi. Erre meg azt értem el h vonzódni kezdett hozzám a viselkedésem miatt. Egyszer egy buliban bunkó módon mukor kicsit becsiccsentettem megpróbálta kihasználni a helyzetet de volt lélekjelenlétem és elküldtem a francba:D Persze nem tettem volna ha szingli lettem volna.

2014. febr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 I.Love.Myself ***** válasza:
Ha tartod magad egy ilyen srác előtt és eleinte nem adod oda magad (az eleinte lehet nála egy hónap is) Akkor különleges leszel neki és vonzódni fog hozzád.(Többszörös személyes tapasztalat) Én meggondolnám hogy 1 hónapig szenvedek kicsit aztán meg hosszú idejig akkor amikor csak szeretném,vagy 1-2x most aztán utána semmi.
2014. febr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!