Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Korai magömléssel szenvedtél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai magömléssel szenvedtél régebben? Ma meg már órákig is elvagy magömlés nélkül? Akkor kérlek oszd meg sikersztoridat! : )

Figyelt kérdés

2014. febr. 20. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel...
2014. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a rendszeres gyakorlás a kulcsa ;D :D
2014. febr. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem minnél régebben volt annál tovább megy egy nap 4.nek már értelme sincs elkezdeni próbáltuk.

viszont a napi egy az úgy pont jó elmegy a lány aztán még amíg van kedve én elvagyokahogy én szeretném aztán ha szól elmegyek énis. Nemtudom van-e rá direkt technika nekem csak magától eddig bírja egyébként szinte végig azt érzem hogy mindjárt elmegyek,néha inkább várunk pár másodpercet.

2014. febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem dugok
2014. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38F szűz, ilyen gondjaim nekem nincsenek, húúúú de jó :D
2014. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

A kora magömlés problémája olyan, mint a fogzás. Mindenki átesik rajta. Ez egy evolúciós örökség, kár vergődni rajta. Amint megszokod, hogy van állandó partnered, aki akkor és addig dugsz, amíg neked tetszik, elmúlik.

Na jó, van még néhány percem, elmesélem:

Szóval a csoportban élő főemlősök közt csak a rangidős hímnek van joga meghágni a nőstényeket. Ennek az a célja, hogy csakis a legerősebb, leg rátermettebb hím génjei öröklődjenek tovább. Minden nőstényre azonban természetesen nem tud vigyázni, ráadásul a számára kevésbé kívánatosak sokszor parlagon is maradnak, így a fiatal hímek közeledése gyakran vezet eredményre egy-egy gyors numera formájában. Gyors numera, hiszen nagyon kell sietnie, ha célba akar érni, mielőtt valamelyik öregebb hím el nem kergeti. Na, innen maradt ránk ez az örökség. De, mint mondtam, amint beléd rögződik az állandóság érzése, ez el fog múlni.

2014. febr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy haver csinált egy maszti technikát amivel sikerült. De nem szoktam mesélni róla mert b-zina néznek érte, hogy egymásét.... pedig nem volt az és én se.
2014. febr. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Itt viszont leírhatod, mert nem ismer senki.
2014. febr. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!