Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan érhetem el, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el, hogy a barátom a falhoz szorítson?

Figyelt kérdés

A barátommal már több, mint egy éve járunk. Én mindig is vágytam rá, hogy falhoz szorítva csókolózzunk. Ez eddig egyetlen egyszer volt, de az is becsiccsentett állapotban. Az ég világon semmit nem csináltam, csak úgy jött neki....

Szerintem az egy kicsit hülyén jönne ki, ha ezt így konkrétan közölném vele, hogy mit akarok...hogy lehetne "rávenni"?


2014. febr. 20. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hozd fel azt az egy esetet....amolyan nosztalgiával, hogy héé emlékszel? és hogy az a szituáció igazából neked tetszett és lehetne ilyen máskor is...venni fogja a lapot és alkalmazza majd
2014. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 YuY ***** válasza:

fogócskázzatok és hagyd magad elkapni a falnál...

Ez nem lehet nehéz, odacsalni egy fal mellé :D

2014. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szamo77db ***** válasza:
Igen, mondd meg neki! Ez nem megy másképp! Néma gyereknek...
2014. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyomd te a falhoz! Utána majd "cserélődhettek".. (persze hagyd meg neki az illúziót, hogy ő irányít) ;-) L
2014. febr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én utalgatnék.... "te képzeld azt álmodtam, hogy olyan heves voltál".... balbalbla, aztán azt is megsuttognám, hogy mennyire felizgatott. Ilyen kis finomsággal, hogy reggelre esedékes lett egy bugyicsere és uuuu, álomban pedig csak csókolóztunk, milyen jó lenne kipróbálni... balbal


Vagy ahogy az utolsó mondja, ess neki hevesen, nyomd te a falhoz, húzd fel, aztán forogjatok, hátrál a falnak és húzd magadra, tudod tarkó, csípő.....

2014. febr. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!