Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt már aki óvszer rendes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már aki óvszer rendes használata mellett eset teherbe?

Figyelt kérdés

Rendes használatot az alatt értek,hogy nem szakadt ki,nem csúszott le és rendesen távolitottátok el.

+ még hozzá hogy a nő hüvelyén kivül élvezett el a férfi :)



2014. márc. 25. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Jajj már...! Ez már mániákus! Ha ennyire rettegsz a teherbeeséstől, akkor NE SZEXELJ! Mert azt mutatja, hogy mentálisan nem vagy rá elég érett. (ez független a korodtól, megjegyzem)

A normálisan használt óvszer, amennyiben nincs hiba a gépezetben, 100%-os védelmet nyújt. (ergo nem marad bent, nem csúszik le, nem likas, nem szakad szét)

2014. márc. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel. Ez olyan mintha zacskót húznál a fejedre :) Mennyi esélye van hogy kapsz levegőt? Az óvszer ha szakad azt észreveszed, ha észreveszed esemény utáni kell. Ennyiből biztosabb mint a tabletta mert ott közrejátszik hogy rosszat írnak fel, nem veszi be a nő véletlen vagy direkt... Szóval a gumi a tuti ennyi :) 24/F
2014. márc. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Az elsőhöz csak annyit fűznék hozzá,hogy hallottam olyat hogy óvszer mellett lett terhes.Azért kérdem.Nem kell rögtön leszedni a fejemet :)

2014. márc. 25. 09:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés akkor még a hallásodhoz. Közvetlen ismerősnél vagy az ő ismerősénél szakadt? Vagy ez megint egy városi legenda amit te bekajálsz? Hogy a Pityu barátnőjének a haverjának a szomszédjának a fia mondta...

Kb fél éve dobtam fel egy fogamzásgátlási módszer melletti teherbeeséses kérdést azzal a kikötéssel, hogy csak saját tapasztalat vagy közvetlen barát/ismerős/rokont írjanak ne pedig hallottam innen-onnan sztorit. Óvszer melletti terhességről 1 esetben sem számoltak be a többi megoldásról volt példa mindegyiknél. :) 2. voltam 24/F

2014. márc. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Itt olvastam :)

De köszi a választ

2014. márc. 25. 10:47




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!