Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem jó a szexuális kisugárzásom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó a szexuális kisugárzásom?

Figyelt kérdés
Ilyet tapasztaltatok már valakinél? Nem vagyok bányarém, de nem vagyok világszépsége sem, semmi különös külső tulajdonsággal nem rendelkezek, nem vagyok extra méret sehol sem. De valamiért nincs jó kisugárzásom. Tudnátok segíteni abban, hogyan változtathatnám ezt meg? Van aki még szemüvegben otthon is szexi, én meg? Nem nézek ki rosszul..( kreolos bőr, sötétebb haj, átlag alkat/magasság) Akkor hol lehet a baj? Belső miatt? Milyen tulajdonságokat kellene "felszednem"/ kiemelnem magamban?
2014. márc. 26. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismeretlenül nem tudom. Beszélgessünk, mutass esetleg képet magadról, aztán próbálok segíteni és fordítva is mehet.
2014. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ASOT ***** válasza:

Attól , hogy valaki szép attól még vághat idióta képet.

De ezt befolyásolja a viselkedésed is.


volt egyszer egy ehhez hasonló dologgal kapcsolatban egy felmérés, tükör nem volt csak egy automatára beállított fényképezőgép ami fél percenként csinált egy képet, és sokan voltak akik azt hitték, hogy szép bájos a nézésük ahogy állnak, ahogy amerre állítják a fejüket a különböző szemezések biztos értitek na. És hatalmas meglepetés ért néhány embert mert totál más volt a valóság mint amit ő elképzelt magáról.

2014. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor már értem mi lehet a gond. Milyen mimika az ami zavaró? És milyen viselkedés? Vagy van olyan dolog, ami nagyon nem tetszik az embereknek általánosan?
2014. márc. 26. 19:05
 4/5 ASOT ***** válasza:

igen vannak olyan formák....lehet azt hiszed magadról, hogy szexi vagy és bájos közben meg mások idétlen kis hülének látnak....

De lehet h nem!


Ez amit írtam az csak egy dolog. De sokmindent befolyásol.

a viselkedésed is. és a mimika igen...

2014. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyira szerencsére azért nem játszok rá a viselkedésemre. Köszi a tanácsokat! :D
2014. márc. 27. 16:23




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!