Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem akar a párom szexeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a párom szexelni velem?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok,ő most 30 éves.

1 éve már együtt vagyunk, és nagyon komolynak látszik a dolog, nagyon boldog vagyok, megkérte a kezem, és szeretnénk majd összeházasodni.

Viszont mostanában sokat dolgozik,gyűjtünk valamire ( én is dolgozom ) ő mikor lefekszik este, akkor is csak kattog, idegeskedik, és hiába próbálom kicsit kényeztetni, nem tud ellazulni, mindig kitalál valamit.

Gondolkozok, hogy mi lehet a gond, lehet h nem jó neki velem a szex? vagy mi lehet?

( régen már mesélte, hogy az egyik csajával azért mentek szét,mert ő nem akart vele szexelni,mert már nem szerette a lányt. lehet hogy én is így járok most?) Van valami ötletetek? Ha szexelünk is, akkor is érzem, hogy nem lazul el rendesen, nem éli bele magát, máson rágja magát.

most már nagyon el vagyok keseredve, már nem is nagyon érzem nőnek magam,mert kb mindig én könyörgök,hogy legyen valamit :(



2014. márc. 26. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Hagyd el!
2014. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet sajnos te is oda fogsz jutni.
2014. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meleg, és csak látszatnak kell mellé egy feleség. Ismerek ilyet.
2014. márc. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És ha te nem foglalkozol a szexszel, nem kezdeményezel, nem kéred, akkor meddig bírja anélkül? Azért ezt sem ártana tudni.
2014. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

elhagyni ezért biztosan nem fogom,hiszen nagyon szeretem, a lényeg annyi, hogy szeretném, hogy néha ő kezdeményezzen.

volt már hogy ráhagytam a dolgot, olyan 1-másfél hét után pedig teljesen be volt indulva rám... És jó volt nagyon, mert éreztem hogy ő is akarja

Lehet h én akarom sokszor?

Az is zavar, hogy kb nem csókolózunk, vagyis nagyon ritkán. :(

2014. márc. 26. 19:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jók a megérzéseid, ez mindent megmagyarázna h miért viselkedik így.
2014. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 PearlDiver ***** válasza:
Beszélgetés. Beszélgetés és türelem.
2014. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

csak értitek, nem akarom azt hogy már rá erőltetem a dolgot, és úgy áll a szexhez, hogy muszály :(

Látom rajta, hogy sokat idegeskedik, nagyon sokat dolgozik, és rossz hogy még este se tud kikapcsolni. Ha nem is a szex miatt, egyébként is.

2014. márc. 26. 19:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy stresszel ha jól értem. Akkor mit csodálkozol? Ha ilyen helyzetben egy hét-10 nap után rád mászik, akkor nincs gáz.
2014. márc. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
addig ne menj hozzá, amíg ezt nem oldottátok meg.
2014. márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!