Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meleg kérdés. Mi a véleményete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés. Mi a véleményetek egy ilyen srácról?

Figyelt kérdés
Igazából az a kérdésem , hogy szerintetek vannak -e hozzám hasonlók illetve , hogy így látatlanban járnátok-e ilyennel. Nem vagyok egy átlagos meleg srác közel se. Egyébként 21 éves vagyok. Magas , nagyjából jóképű és sportol , de nem is ez a lényeg. A kutya nem mondaná meg rólam , hogy az vagyok ha nem árulom el. Teljesen férfias a viselkedésem , a beszédem, az érdeklődési köröm (közgazdaság, műszaki dolgok). Extrém sportol télen-nyáron. Férfiasan és stílusosan öltözködök , sok heteró példaként tekint rá. Rengeteg embert ismer , imádja az éjszakai életet az utazást, szeret füvezni igazi liberális gondolkodású , benne van őrült dolgokban. A haverjai nagyrésze hasonló érdeklődésű heteró férfi. Szókimondó eléggé , akivel eddig én találkoztam személyesen meleggel azoknál sokkal határozottabb. Jó anyagi körülmények között él , imádja az autókat mindenről határozott véleménye van. Egyetemista. Igazából egy tipikus olyan srác aki élvezi az élet minden percét. Nem tudom igazából látok-e magamban különbséget egy igazi lányok kedvence heterótól ezen kívül. Várom a válaszokat.

2014. márc. 26. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az hogy meleg ;D
2014. márc. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kedvelném, de nem biztos ,hogy járnék is ilyen sráccal
2014. márc. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

valamiért zavar, hogy egyes szám 3. személyben írsz magadról

meg mintha ez a srác többet vetítene magáról mint ami, mintha mégsem lenne annyira biztos önmagában

és mi kérdés? átlagos srác kicsit túlzott egoval

egyébként akár még szimpatikus is lehet

nem mindenki szereti a kézfityegtető affekáló nyunyókat, én spec kifejezetten rosszul vagyok tőlük

2014. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 kovpet ***** válasza:
54%
Mi a véleményem? Az, hogy drogos és akkor már gondolom dohányzik is. Ez nálam kizáró ok.
2014. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az E/3 , egy korábbi hasonló kérdés miatt volt , az adta az ötletet ott így írt végig magáról a gyerek bár így átolvasva nem annyira nyerő. Egyébként nem dohányzom.
2014. márc. 26. 19:48
 6/12 kovpet ***** válasza:

Nem dohányzol? Az nagyban megváltoztatja a helyzetet.

Így már szimpatikus srác vagy.

(Azért a drogról is lejöhetnél majd.)

2014. márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
engem nem zavar amig csak füvezel, és mondjuk nem kezded magad szurkálni
2014. márc. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia. Én is hasonló típus vagyok, ha gondolod, beszélgethetnénk.
2014. márc. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnél ha passzív vagy.
2014. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek, nekem nem valószínű hogy bejönnél. A leírásod alapján egy kicsit beképzelt, nekem-bejött-az-élet típusú srácnak tűnsz, akiktől én némileg ódzkodom. Én kicsit bizonytalanabb, megfontoltabb, némileg lelkisebb vagyok... Rólam sem látszik egyébként, hogy meleg vagyok. Mondjuk, bár néhány kérdésben én is liberális állásponton vagyok, azért alapvetően konzervatív-jobboldali értékrendűnek tartom magam.

Bár meglehet, hogy élőben más lenne rólad a benyomás, ezt nem tudom.

24F

2014. márc. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!