Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Most elég furcsa kérdésem lesz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most elég furcsa kérdésem lesz?

Figyelt kérdés

Egyik fiú ismerősömmel alakulnak a dolgok, de van egy dolog ami zavar benne, elég hülye kérdés ez, de múltkor mikor ült mellettem nadrágba, farmerbe, éreztem hogy ott lent érződik neki a nmi illata na, vagyis értitek, nadrágon keresztül?

nem gondolnám egyáltalán igénytelennek, de ez olyan furcsa nem?vagy nem mosta ki a nadrágját több napig h igy erződött, vagy erősebb lenne az illata, szaga ott?

Nyilván nem volt semmi szex, meg ilyenek...


2014. márc. 28. 13:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Én nagyon kényes vagyok ilyenekre, illatokra, szagokra és volt már olyan h rámjött hányinger, nem tudtam vonzódni egy másik pasihoz, mert erős volt lent az "illatta" hogy mondjam, ...erősebb volt az előváladék szaga..meg az egész rtitek..és én ezt nem birom..azt szeretem ha nincs, vagy alig van illat...ha lehet ezt illatnak nevezni
2014. márc. 28. 13:52
 2/9 anonim ***** válasza:
Szóval te sosem fogsz egy férfivel szeretkezni, mert kellemetlen a nemi szervének az illata? Nem tudom, hogy te mit szólnál, ha ellenkező esetben a pasi mondaná, hogy bocs, nem nyallak ki, mert rossz a szagod.
2014. márc. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó..de vannak olyanok akiknek erősebb az átlagnál..és én ezt nem birom, nem tehetek róla hogy undort vált ki belőlem, volt olyan srác akinek alig volt illata, és tudtam is vonzódni hozzá ..
2014. márc. 28. 13:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez kissé éretlen viselkedésnek tűnik, szerintem a férfi nemi szervének az illata mèg ha erősebb is, sose kellemetlen.....de hát izlések és pofonok.

Ha neked ez nem jön be, akkor nézz egy "illatosabb" pasi után :)

2014. márc. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ondó szagot éreztél az nem volt véletlen szerintem!!! Nem mindegy hogy testszagról beszélünk vagy az ondó jellegzetes fertőtlenítő szagáról. Ha nem mosta meg utána a szerszámot annak van "illata" ez tény....és idővel egyre erősebb. Ha mosakodás után nem érzed, akkor a megoldás egyszerű... zavard el tusolni mielőtt együtt vagytok!! :)
2014. márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen! Azt éreztem, de farmernadrág volt rajta..és ahogy ült mert felhúzta az egyik lábát..és nekem ez furcsa..hogy ennyire érződött....

Igen, nem tehetek róla ha túl erős, rámjön a hányinger....

2014. márc. 28. 14:25
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok éretlen a szexben, csak a kémia.....nem tehetek róla
2014. márc. 28. 14:26
 8/9 anonim ***** válasza:
"... csak a kémia....." Puff!!!!!
2014. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De most nem tehetek rola ha ezt valtja ki belolem... te se tehetsz arrol ha valami nem izlik.. biologiai ...vagy nem tudom de errol nem tehetek ...ne puffogj
2014. márc. 28. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!