Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon beégtem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon beégtem a csajnál?

Figyelt kérdés
suliba van egy nagyon jó csaj aki tetszik nekem és köztudott hogy egy hatalmas r*banc, és akinek van pénze azzal lefekszik, magyarul egy luxus márkájú ruha is elég volt hozzá, ezért amikor ment partyba (mindig ugyanoda szokott hétvégén) én is mentem és a haverom, hogy bevágódjak a csajnál előtte rendelni akartam egy ilyen menő márkás pólót, szét is néztem a vaterán mert csak használtra volt pénzem és találtam is egy jót. mivel hogy hallottam, hogy az olasz cuccok a menők, ráadásul erre a pólóra amit kinéztem magamnak az volt ráírva: eredeti, made in italy, ezért megvettem. a márkája gecci volt.(3 ezer volt, az eladó azt mondta, azért nem kell neki mert nagy rá) hatalmas üzletnek tűnt hisz azt mondta az eladó, hogy eredetileg egy ilyen 50 ezerbe kerül. fel is húztam elmentem a partyba és a csaj előtt táncoltam és mutattam neki a pólót erre megkérdezte a csaj ez milyen márka? mondom guccsi (az eladó azt mondta, így kell kiejteni) majd egy 50 év körüli kövér fószer beszólt, hogy azt nem úgy írják, hogy gecci, hanem gucci..és a csaj is elkezdett nevetni én meg égtem mint állat...sztetek most lenéz a csaj?
2014. márc. 29. 23:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
kac kac..
2014. márc. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
remélem nem igaz mert ha igen ásd el magad jó mélyre.. viccnek meg nagyon gyenge és szánalmas.
2014. márc. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDD
2014. márc. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Költőnő? ***** válasza:
100%
Te vagy a mai made my day kihívás győztese nálam ma:)))))
2014. márc. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Noydra ***** válasza:
Na, ez a jó kamukérdés.:D
2014. márc. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jaja
2014. márc. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én is így jártam mikor megvettem egy cipőt és bemesélték nekem hogy a lószar feliratot rajta lákosztnak kell ejteni
2014. márc. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
:D Ez nagyon nagy, még szép, hogy beégtél! lol ez ge-cci jó!
2014. márc. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Legközelebb hoki pólót veszel? Inkább lefizetnéd a csajt, hogy legyen egy kis zsebbpénze.
2014. márc. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
most már jobban utánanézek a márkáknak, a lószar meg a lákoszt azért más, itt csak egy betű tért el (u helyett e)
2014. márc. 30. 11:09
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!