Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok ha a barátotok körülmetélt lenne?

Figyelt kérdés

Eddig egy lánnyal voltam, de akkor még nem voltam körülmetélve, mert szűkületem volt és ugyan hátra bírtam húzni a fitymát de nagyon szar érzés volt, és végül körülmetéltek.

Ennek már 1 éve, azóta van barátnőm és közeleg a dolog, de kiváncsi vagyok mit fog hozzá szólni, ezért előzetesen itt érdeklődnék,hogy a lányok mit szólnak hozzá?

Nem akarom előre mondani mert úgyis mindegy, hiszen ez van ez majd ilyen "meglepetéééés", szerű dolog lesz.

Egyébként nincs emiatt önbizalom hiányzom, jobb lenne fitymával de így különlegesebbnek érzem, meg tudom hogy jó vagyok az ágyban szóval csak arra vagyok kíváncsi,hogy ki mit szólna ha a barátja egyszer csak egy ilyen kalap nélküli egyént kapna elő?

(az is egy válasz,hogy levágná a konyhakéssel, nekem mindegy,hogy kinek mi a véleméyne, csak őszintén, de diszkréten.)


2014. márc. 29. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Levágná konyhakéssel?Nekem a balta jutott először az eszembe:D

Amúgy semmit,sok körülmetélt pasi rohangál a világban:)

2014. márc. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Engem egyáltalán nem zavarna.

19/L

2014. márc. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mr. Truth ***** válasza:
41%
Azért tisztázd vele hogy nem vallási okokból mert van ez a bizonyos negatív hozzáállás más etnikumokhoz...
2014. márc. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Nekem eddig negatív tapasztalatom van a körülmetéltekkel az ágyban. :-(
2014. márc. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt körülmetélt pasim. Tovább bírta, de a látvány sem zavart. Egyébként tisztább is a műszer.
2018. dec. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!