Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány, aki jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki jó pár év után szexelt újra először?

Figyelt kérdés

Milyen volt? Fájt esetleg?

Őszintén szólva, magam miatt kérdezem, elég régen nem voltam együtt pasival.



2014. márc. 29. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod segíthetek a gondodon:)
2014. márc. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már voltál pasival és alkatilag nem vagy nagyon szűk eleve, akkor nem fog fájni legközelebb sem már...
2014. márc. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. igen voltam..igazából azért is tettem fel a kérdést, mert nem olyan régen volt egy kis "történés" egy sráccal, de már az ujjazás sem esett jól és most jobban frusztrált lettem ilyen téren..
2014. márc. 30. 00:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Hât hogyne fàjna, fölleg ha kicsit dúrva is a sràc
2014. márc. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a legelső alkalom nem fájt. Együtt voltunk párszor, aztán vége lett, utána következett 2 év szünet..


Hát 2 év utána az akkori barátommal próbálkoztunk és kétszeri nekifutásra sikerült csak..kegyetlenül fájt. Igazából örülök neki, hogy erősködött egy kicsit, mert én már hagytam volna a francba. Utána már jó volt és legközelebb nem fájt vele, de mintha a nem létező szüzességem vette volna el..

És a vicc az egészben, hogy mikor tényleg elvesztettem a szüzességem, akkor nem véreztem, nem fájt, tökéletes volt, nagyon élveztem az elsőt is.

Ezt az egész későbbi dolgot a mai napig nem tudom mire vélni.

2014. márc. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 éve élek szexuális életet, de minden egyes alkalommal fáj az első néhány perc. Akármilyen nedves vagyok, akármennyire kívánom a párom, akármeddig pettingelünk előtte. Teljesen mindegy, iszonyat fájdalmat okoz az első néhány perc. A kisebb méretű pasival is. Szóval alkati dolog szerintem.
2014. márc. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!