Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok hogy szeretítek, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok hogy szeretítek, vagy szeretnétek elkezdení a szexet?

Figyelt kérdés
hogy izgultok be jól?

2014. márc. 30. 00:19
 1/6 anonim válasza:
65%
Rövid i-vel.
2014. márc. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én attól ha erőszakoskodnak velem
2014. márc. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

szia :):)

csókok a combomra,nyelvvel kényeztetés,egy finom ujjazás->nedvem ízlelgetése az ujjadról,ha szereted az orális kényeztetést akkor szívesen csinálom,hanyatt vágsz,és érzékien,majd hevesen belémrakod a kemény farkad.Legjobb rész amikor a számba elvezel,és lenyelhetem. :-$


Imádom így. /ha gondolod küldj privit,vagy fotót/ :-$:):)


18/L Budapest

2014. márc. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
pontos ‘‘i‘‘-vel R_I_B_A_N_C_! :)a
2014. márc. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én írtam,hogy jöhet fotó!! vissza megy :-$:):):)
2014. márc. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikor hogy szeretem....egyik alkalommal a gyengéd simogatás, csókok és érzéki ölelés indít be és az egész szex egy finom, lágy, hosszú szeretkezés lesz, míg máskor egy tüzes tekintet, egy erélyesebb tapintás, amiből vad és szenvedélyes szex lesz :)
2014. márc. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!