Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak olyan nők, akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akiknek lételemük a szex?

Figyelt kérdés
2014. márc. 30. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Alapból kevés, de ha szenvedélyes vagy és szereted a párod és persze ő sem az elzárkózó típus a huncut dolgoktól lételemévé válhat.
2014. márc. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos az életben, de nem lételem....vannak az ember életében olyan időszakok amikor hangsúlyosabb szerepet kap, amikor éjjel-nappal csinàlná és vannak olyan periódusok amikor más dolgok picit a háttérbe szoritják. Ettől függetlenül mindig jelen van csak hol kisebb hol nagyobb mértékben. De képtelenség élni nélküle mert az egyik legjobb dolog az életben :)
2014. márc. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék meglenni nélküle.
2014. márc. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeretem, de nem lételemem. Perpill augusztus óta nem voltam senkivel, pedig még csak egy hónapja szakítottam a pasimmal, de már egymáshoz se nyúltunk az utolsó hónapokban. Teljesen jól megvoltam és megvagyok, nem keresek fejvesztve szexpartnert, se kapcsolatot. Egyéjszakás nálam kizárva teljesen, kapcsolatra még nem vágyom egyáltalán, így szexelni se fogok még jó darabig, akár évekig se. Nem vagyok feszült, hisztérika, mint ahogy leírják a "szexre kiéhezett" nőket, akikre már ráférne egy alapos... A barátnőimnél ugyanezt tapasztalom. Van, aki 3 éve nem volt senkivel, van, aki még csak hónapok óta, mint én, de mindenki jól elvan, csinálja a dolgát, éli az életét, és nem azon kesereg, hogy nem szexel.
2014. márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kerida ***** válasza:
Igen, a jó szex a jó kapcsolattal együtt jár kéz a kézben. Ha mégsem annak fájdalmas szakítás a vége.
2014. júl. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!